کمبود بارندگی بر کیفیت گلها تاثیر گذاشته است
تاکنون موفق به دریافت سند زمین محل پایانه گل و گیاه نشده‌ایم

مدیرعامل شرکت تعاونی گل و گیاه زینتی دزفول گفت: فراوانی و عرضه گل در این مقطع زمانی و کیفیت گل‌ها موجب کاهش قیمت فروش آنها شده است.

عبدالحسن حکیم در گفت و گو با (ایسنا) خوزستان توضیح داد: کیفیت گلها در مقایسه با سال گذشته کاهش یافته است. در واقع شرایط جوی و کمبود بارندگی موجب شده کیفیت گل‌ها همانند سال گذشته نباشد.

وی ادامه داد: در حال حاضر 95 درصد گلها چیده و به تهران فرستاده شده است.

مدیرعامل شرکت تعاونی گل و گیاه زینتی دزفول یادآور شد: در حال پیگیری دریافت سند زمین محل پایانه گل و گیاه هستیم و تا کنون موفق نشده‌ایم.

به گزارش ایسنا حکیم پیش از این با تشریح روند ساخت پایانه گل و گیاه دزفول خاطرنشان کرده بود: هم اکنون در حال نصب سوله، در فاز نخست احداث پایانه گل و گیاه دزفول هستیم. در این مرحله حدود 20 درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌ایم و تاکنون اعتباری به ارزش 195 میلیون تومان در این فاز صرف شده است. امیدواریم دولت در زمینه اعطای اعتبارات با ما همکاری کنند.

وی عنوان کرده بود: دولت اعلام کرده 10 درصد از میزان اعتباری که باید در اجرای این پروژه هزینه شود به صورت بلاعوض به اتحادیه پرداخت کند. برای عملیاتی کردن فاز نخست، اعتباری به ارزش3 میلیارد تومان نیاز داریم که از دولت خواهان افزایش میزان کمک بلاعوض هستیم.

مدیرعامل شرکت تعاونی گل و گیاه زینتی دزفول خاطرنشان کرده بود: در زمینه واگذاری سند محل پایانه گل و گیاه به اتحادیه تاکنون هیچ اقدامی صورت نگرفته است.