تا پایان سال زمین در اختیار ١٠٠هزار عضو تعاونی های مسکن مهر قرار می‌گیرد
 
رئیس سازمان مسکن و شهرسازی خوزستان گفت: عملیات اجرایی پروژه‌های مسکن مهر شهرستانهای بندرامام و خرمشهر در هفته دولت آغاز می‌شود.

مهندس نصراله دهقانی توضیح داد: عملیات اجرایی پروژه ساخت مسکن در بندرامام با حدود چهار هزار واحد و در خرمشهر نیز با ساخت چهار هزار واحد آغاز می‌شود.

وی بیان کرد: از ابتدای آغاز طرح مسکن مهر تاکنون برای ساخت 40 هزار واحد در سطح استان، زمین تخصیص یافته و 350 میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای اجرای طرح مسکن مهر استان در نظر گرفته شده است.

دهقان تصریح کرد: تاکنون 10 هزار و 500 واحد برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شده‌اند. تاکنون حدود 500 هکتار زمین برای اجرای طرحهای مسکن مهر در استان در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: سهمیه مسکن مهر استان در سال جاری، 67 هزار واحد می‌باشد که از این میزان قرار است 30 هزار واحد در اهواز واقع در شهرهای شیرین شهر و رامین ساخته شود.

دهقان عنوان کرد: زمین مورد نیاز در شهر جدید شیرین شهر آماده شده و زیر ساختهای آن از جمله شبکه آب، برق و فاضلاب ایجاد شده است. در حال حاضر آماده واگذاری زمین در این شهر هستیم. در شهر رامین نیز زمینها از مهرماه آماده واگذاری می‌شود.

رئیس سازمان مسکن و شهرسازی خوزستان تصریح کرد: برنامه‌ریزیهای لازم برای طراحی و تملک زمین در شهر رامین انجام شده و هماهنگیهای لازم برای دریافت اعتبار مورد نیاز صورت گرفته است.

دهقان تاکید کرد: تاکنون حدود 100 هزار نفر به تعاونیهای مسکن مهر معرفی شده و تا پایان سال زمین در اختیارشان قرار می‌گیرد.