مسوولان اجرای طرح مسکن مهربه کم کاری متهم شدند
 
نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی خواستار دقت مسوولین ذیربط در نحوه ثبت نام مردم در طرح تعاونی مسکن مهر شد.
"فریدون حسنوند" چهارشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: باید با بکارگیری امکانات لازم و اجرای شیوه های دقیق نیازمندان واقعی در این زمینه را شناسایی و ثبت نام کرد.
وی با غیر واقعی خواندن آمار ثبت نام شدگان در برخی شهرستان ها بویژه اندیمشک تصریح کرد: این طرح از سوی برخی سودجویان مورد توجه قرار گرفته و ثبت نام رایانه ای اجازه ورود افراد غیرموجه را از دیگر شهرستان ها به این شهرستان فراهم کرده است.
به گفته ی نماینده اندیمشک، مسوولین ذیربط بویژه اداره تعاون باید جدای از نام نویسی رایانه ای نسبت به دریافت استعلام لازم مبادرت کنند.
به گفته ی حسنوند، کم کاری مسوولین اجرای این طرح به رغم تلاش های دولت خدمتگزار در راستای رفع محرومیت، موجبات تضعیف این دولت را فراهم خواهد کرد.
وی با اشاره به رشد فعالیت های عمرانی در شهرستان اندیمشک در سالهای اخیر از عملکرد برخی رسانه ها انتقاد کرد و اظهارداشت: اطلاع رسانی رسانه ها از فرایند توسعه در اندیمشک بسیار کمتر از حد انتظار بوده است.
وی گفت: این در حالی است که این شهرستان بالاترین رقم موجود را در جذب اعتبارات بزرگ استان در سالهای اخیر کسب نموده است.
"بهروز فرج اللهی"معاون فرماندار اندیمشک در این جلسه بعنوان رییس ستاد بزرگداشت هفته دولت معرفی شد.

توضیح نویسنده وبلاگ : جناب حسنوند ! ۳ مورد را متذکر شده ای که برای اذهان جناب عالی در زیر توضیحاتی می آورم . نخست این که ، متقاصیان مسکن مهر از طریق اینترنت ثبت نام می کنند و مسوولان ذیربط که اداره های تعاون و مسکن و شهرسازی باشند ، دخل و تصرفی در ثبت نام آن ها ندارند . اما تحقیق محلی و گرفتن تعهد نامه درباره ی واجدان شرایط با اداره های تعاون است و نیز مسولیت بررسی فرم (ج) با سازمان مسکن و شهرسازی که  در این موارد مو از ماست کشیده می شود و هر کسی که خانه دارد نمی تواند در این طرح وارد شود و به سلامت عبور کند و خانه ای دیگر را ماوا گزیند !

دوم ، مسوولان اداره های تعاون ، استعلام های لازم را به عمل آورده و در این راه در حال فعالیت اند . شما دوست عزیز نگران مباشید . صلاح کار خویش را مسوولان و کارکنان زحمت کش دستگاه های تعاون و مسکن و شهرسازی می دانند .

سوم ، برچسب اتهام کم کاری از سوی جناب عالی به مسوولان اجرای این طرح - که دارند از جان و جسم شان مایه می گذارند و حتا اوقات غیر اداری و مربوط به زن و بچه های شان را مصروف این امر مهم می کنند - درست نیست و ما از شما اصلن انتظار نداشتیم .

شما ازیک طرف مسوولان اجرای طرح را به کم کاری متهم می کنید و از طرف دیگر از تلاش های دولت خدمتگزار در راستای رفع محرومیت سخت می رانید ، در صورتی که همین مسوولان تلاشگر و فداکار اجرای طرح ، جزو دولت خدمتگزار هستند . به ویژه رییس اداره تعاون اندیمشک که انسان زحمتکش ، مخلص و متدینی است .

برای تنویر افکار عمومی و جهت استحضار حضرت عالی عرض می کنم که : مسوولان اجرای طرح ، برای خانه دار کردم محرومان و قشر کم درآمد - که تا کنون منجر به تشکیل بیش از ۲۲۰۰ تعاونی مسکن مهر در خوزستان  و نیز شروع عملیات اجرایی آماده سازی زمین شده است - موجب تقویت دولت را فراهم کرده اند و شما می توانید در این مورد تحقیق و کسب اطلاعات کنید . کاش هنگام حضور وزیر مسکن و شهرسازی در آیین های کلنگ زنی شهرستان های اهواز و شوشتر و نیز حضور معاون عمرانی استاندار در شهرهای جدید شیرین شهر و رامین و شهرستان بهبهان بودید تا به گوش های خود مراتب قدردانی این مقام های مسوول را از مسوولان اجرای طرح می شنیدید چرا که مطمینن ، نطرتان در این مورد تغییر می کرد و حتمن از عزیزان تعاونگر و شهرسازان تشکر می کردید . اما با این حال ، سخنان شما را هم چون عسل می دانیم که خستگی کار در بخش مسکن مهر را از تن تعاونگران بزداید . ملالی نیست جز دیدار جناب عالی و توضیح بیش تر در این مورد از سوی مسوولان ذیربط که امید است میسر شود . ان شاا... حق یارتان .