فرم های متقاضیان اشتغال و مسکن تکمیل و ارسال شوند

مدیر کل تعاون خوزستان گفت: فرم‌هایی از سوی اداره کل تعاون استان برای افرادی که در زمینه ایجاد اشتغال و دریافت مسکن برای رئیس جمهور نامه فرستاده‌اند،‌ ارسال شده که باید این فرم‌ها هر چه مهدی قطبی‌زاده سریع‌تر تکمیل و در صندوق‌های پستی انداخته شوند .

مهدی قطبی‌زاده توضیح داد: در سفر ریاست جمهور، برخی از مردم نامه‌هایی مبنی بر دریافت مسکن و اشتغال به رئیس جمهور نوشتند که اداره کل تعاون اقدام به ارسال یک فرم به نشانی این متقاضیان کرد .

وی افزود: افرادی که متقاضی مسکن بوده‌اند باید از طریق سایت مسکن مهر اقدام به ثبت‌نام کنند.

مدیر کل تعاون خوزستان ادامه داد: برای افرادی نیز که درخواست اشتغال کرده‌اند، فرم مخصوص کارجویان ارسال شده است. افراد باید در این فرم اطلاعات کامل خود را وارد کنند تا در سایت مخصوص وزارت تعاون ثبت‌نام شوند.

قطبی‌زاده بیان کرد: برای افرادی که سواد ندارند، دوره‌های آموزشی با کمک اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای برپا خواهد شد. برای افرادی نیز که دارای حرفه و سواد هستند در قالب تشکل های تعاونی‌ فرصت اشتغال ایجاد می‌شود.

وی تاکید کرد: افراد باید نسبت به تکمیل و ارسال فرم هر چه سریع‌تر اقدام کنند؛ در غیر این صورت از لیست متقاضیان خارج خواهند شد و ارسال نکردن فرم به معنی انصراف از درخواستشان است.

مدیر کل تعاون خوزستان تصریح کرد: 140 هزار نفر در سطح استان در این زمینه تقاضا داده‌اند. برای هر کدام از این افراد به منظور تکمیل و ارسال فرم 260 تومان هزینه شده که در مجموعه حدود 40 میلیون تومان هزینه شده است. این هزینه تنها با هدف دریافت اطلاعات از متقاضیان صرف شده است.

قطبی‌زاده یادآور شد: کافی است افراد فرم های ایجاد اشتغال و دریافت مسکن را در قالب تشکل های تعاونی پس از تکمیل در باجه‌های پستی بیندازند تا برنامه ریزی برای انجام امور به عمل آید .