طرح مسکن مهرموجب کاهش قیمت‌ها در بازار مسکن شده است 

فرماندار ماهشهر گفت: روند فعالیت تعاونی‌های مسکن مهر در شهرستان ماهشهر کند است و رضایت بخش نیست.

بهنام مریدی در جلسه شورای مسکن مهر این شهرستان افزود: در شهر ماهشهر چهار تعاونی و در بندر امام 12 تعاونی مسکن مهر تشکیل شده که به دلیل کند بودن عملیات اجرایی آنها رضایت خوبی از روند فعالیتشان نداریم.
وی اظهار داشت: تمامی تعاونی‌های مسکن مهر باید ظرف مدت یک هفته دیگر قرارداد آماده‌سازی خود را تمام کنند تا امکان جذب اعتبارات مورد نیاز تا نیمه نخست اسفند ماه فراهم شود.
فرماندار شهرستان ماهشهر ادامه داد: اگر تعاونی‌ها نتوانند ظرف مدت یک هفته قرارداد آماده‌سازی مسکن‌های مهر را انجام دهند، مطمئناً دیگر قادر به تامین اعتبارات مورد نظر نخواهیم بود.
وی عنوان کرد: امیدواریم در صورت آماده‌سازی زمین بلافاصله عملیات ساخت واحدهای مسکونی آغاز شود.
مریدی خاطرنشان کرد: بر اساس پیش‌بینی‌ها‌ تا پایان سال جاری نیز صدور مجوز ساخت 9 هزار واحد مسکونی به شهرهای ماهشهر و بندرامام در برنامه کاری استانداری و سازمان مسکن و شهرسازی خوزستان قرار دارد.
وی اظهار داشت: هم اینک میزان زمین‌های در نظر گرفته شده در شهرستان بندر امام پاسخگوی تمام متقاضیان است و در شهر ماهشهر نیز با توجه به برنامه‌های در دست پیگیری در سال جاری، به صورت کامل پاسخگوی متقاضیان خواهیم بود.
وی با اشاره به مزایای طرح مسکن مهر خاطر‌نشان کرد: ‌طرح مسکن مهر حرکت خوبی در بخش مسکن آغاز کرده است، اجرای این طرح در شهرستان ماهشهر موجب کاهش قیمت‌ها در بازار مسکن شده و تقاضای مسکن در این شهرستان را به شکل چشم‌گیری کاهش داده است.