همه تعاونی‌های مسکن مهر باید وام‌های خود را دریافت کنند

فرماندار ماهشهر گفت: پروژه تعاونی مسکن مهر در ماهشهر بسیار کند و عقب‌تر از همه شهرستان‌های استان پیش می‌رود.

بهنام مریدی در جلسه مسکن مهر این شهر افزود: مسکن و شهرسازی باید پروانه ساختمانی را به شهرداری ارائه و 50 درصد هزینه صدور آنها را پرداخت کند.
وی اظهار داشت: 50 هزار و 400 واحد مسکونی مهر در ماهشهر وجود دارد که اعتبارات لازم برای انجام عملیات ساخت آنها در سه مرحله پرداخت می‌شود.
مریدی اضافه کرد: شهرداری فقط باید مجوز ساخت واحدهای مسکونی چهار طبقه را صادر کند و اگر غیر از این باشد، تخلف محسوب و با خاطیان برخورد خواهد شد.
فرماندار ماهشهر با اشاره به اینکه پروژه مسکن مهر در ماهشهر به کندی پیش می‌رود، تصریح کرد: ماهشهر نسبت به همه شهرستان‌های استان خوزستان عقب‌تر بوده و باید تا هفته آینده اعتبارات مورد نیاز را جذب و کارهای اجرایی آغاز شود.
وی خاطرنشان کرد: درچند روز آینده همه تعاونی‌های مسکن مهر باید وام‌های خود را دریافت کنند و در صورتی که این کار انجام نشود و تعاونی‌ها با مسکن و شهرسازی تعامل و همکاری نداشته باشند، حذف و تعاونی های دیگر را جایگزین آنها خواهند شد.
مریدی افزود: به دلیل عدم حضور شهردار ماهشهر در جلسه مسکن مهر هزینه‌های مربوط به صدور پروانه ساخت به شهرداری تعلق نخواهد گرفت.
فرماندار ماهشهر در پایان با ابراز نارضایتی از روند اجرای پروژه مسکن مهر در ماهشهر گفت: تاکنون 10 هزار نفر از مردم در طرح مسکن مهر ثبت‌نام کرده‌اند، اما تاکنون اقدام قابل توجهی در این خصوص صورت نگرفته است.