43 هزار خرمشهری برای دریافت سهام عدالت ثبت‌نام کردند

نایب رئیس تعاونی سهام عدالت خرمشهر گفت: تا پایان اسفند سال‌ گذشته 43 هزار و 429 نفر برای دریافت سهام عدالت در خرمشهر ثبت‌نام کردند.

شهرزاد جلیلیان افزود: در سال گذشته مراحل اول تا سوم ثبت‌نام دریافت سهام عدالت در خرمشهر انجام و از اواخر اسفند ماه نیز ثبت‌نام مرحله چهارم نیز آغاز شده است.
وی اظهار داشت: تا پایان سال قبل، 14 هزار و 520 نفر در مرحله اول شامل خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی و نیروهای مسلح، 6 هزار و 271 نفر از عشایر و روستاییان در مرحله دوم ، 20 هزار و 827 نفر و در مرحله سوم که شامل کارمندان دولت و بازنشستگان و یک‌هزار و 811 نفر نیز در مرحله چهارم که خانواده‌های شهدا و جانبازان است ثبت‌نام کرده‌اند.
نایب رئیس تعاونی سهام عدالت خرمشهر با بیان اینکه ثبت‌نام مرحله چهارم سهام عدالت هنوز ادامه دارد، تصریح کرد: خانواده‌های معزز شهدا می‌توانند با مراجعه به تعاونی سهام عدالت و دریافت فرم مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.
جلیلیان ادامه داد: دعوت‌نامه‌های دریافت سود سهام عدالت فاز دوم مرحله دوم که شامل روستاییان و عشایر است به تعاونی رسیده و در موقع مقرر بین ثبت‌نام‌کننندگان توزیع خواهد شد.
وی اضافه کرد: سود سهام مرحله اول در دو نوبت به حساب مشمولان واریز شده است و سود مرحله دوم و بخشی از مرحله سوم نیز تا تیر ماه سال ‌جاری پرداخت خواهد شد.
نایب رئیس تعاونی سهام عدالت خرمشهر خاطرنشان‌کرد: تا پایان اسفند ماه گذشته 15 هزار نفر از ثبت‌نام کنندگان در خرمشهر سود سهام عدالت خود را دریافت کرده‌اند.
جلیلیان علت دیرکرد در پرداخت سود سهام عدالت را مربوط به شرکت‌های طرف قرارداد عنوان کرد و افزود: هیچ مشکلی به لحاظ پرداخت سود از جانب تعاونی‌ها و دولت وجود ندارد و فقط شرکت‌های طرف قرداد به دلایلی از واریز سود به حساب امتناع می‌کنند.
وی گفت: طبق آمار تمام افراد مشمول مراحل اول و دوم ثبت نام خود را تکمیل کرده‌اند و اگر کسانی نیز باقی مانده‌اند به دلیل عدم شناسایی بوده است و تا زمان دریافت مجدد فرم شناسایی این مراحل از تعاونی سهام عدالت امکان ثبت‌نام آنها وجود ندارد.