آغاز عملیات آماده‌سازی 2935 واحد مسکونی تعاونی مسکن مهر در ماهشهر

رئیس اداره مسکن و شهرسازی ماهشهر گفت: مرحله آماده‌سازی 2 هزار و 935 واحد مسکونی تعاونی مسکن مهر «میثاق»‌ در شهرستان ماهشهر رسماً آغاز شد.

رحیم عتیقی در مراسم آغاز عملیات اجرایی آغاز به‌کار این طرح اظهار داشت: مرحله آماده‌سازی ساخت واحدهای مسکونی این اتحادیه در مساحتی بالغ بر 34 هکتار شامل 2 هزار و 935 واحد مسکونی در قالب 38 تعاونی خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این طرح، مرحله آماده‌سازی واحدهای مسکونی تعاونی مهر «آزاد» نیز در زمینی به مساحت 28 هکتار شامل 2 هزار و 535 واحد مسکونی در قالب 34 شرکت تعاونی آغاز شده است.
رئیس اداره مسکن و شهرسازی ماهشهر با اشاره به پایان مرحله آماده‌سازی یکی دیگر از اتحادیه‌های تعاونی مسکن مهر در این شهر افزود: این اتحادیه نیز هم‌اکنون با یک‌ هزار و200 واحد مسکونی در قالب 9 شرکت تعاونی در مرحله اخذ پروانه ساختمانی و ساخت‌وساز است.
عتیقی خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین مشکلات شهروندان ماهشهری در سال‌های گذشته بحث تهیه مسکن بود که با اجرای طرح مسکن مهر این شهروندان به خانه‌دار شدن امیدوار شده‌اند.
وی تصریح کرد: با آغاز به‌کار طرح‌های مسکن مهر در سطح شهرستان ماهشهر، قیمت زمین و مسکن با افت قیمت و رکود مواجه شده است و این موضوع باعث خوشحالی مردم شده است.
عتیقی ابراز امیدواری کرد طبق برنامه زمان‌بندی شده مرحله ساخت و ساز و تکمیل واحدهای مسکونی مهر تا پایان سال 88 پایان یابد.