دولت نهم بخش فراموش‌ شده تعاونی را احیا کرد

فرماندار هندیجان گفت: دولت نهم با اقدامات مناسب خود در زمینه تعاونی این بخش را که به دست فراموشی سپرده شده بود، احیا و به جایگاه واقعی‌اش رساند.

سید جعفر طباطبایی در آیین تودیع و معارفه رییس تعاون این شهرستان با اشاره به اهمیت بخش تعاون در اداره و برنامه‌ریزی‌های دولت افزود: پیشرفت هر جامعه‌ای با همکاری و هم‌فکری تمامی بخش‌های آن جامعه برای نیل اهدافش حاصل خواهد شد و تعاون نیز به معنای همین هم‌فکری و همکاری است.
وی اظهار داشت: همه دستگاه‌های زیربط باید با توجه به جایگاه و اهمیت تعاون در جامعه نهایت هم‌یاری را با این بخش داشته باشند.
فرماندار هندیجان ادامه داد: در سال‌های گذشته متاسفانه به بخش تعاونی اهمیت چندان زیادی داده نمی‌شد اما با شروع‌ به‌کار دولت نهم و انجام اقدامات و سرمایه‌گذاری‌های لازم در این بخش، تعاون به جایگاه واقعی خود در جامعه رسید.
طباطبایی تصریح کرد: واگذاری بسیاری از مسئولیت‌ها و به‌ویژه بخش مسکن به تعاون گام موثری در راستای بهره‌مندی هرچه بیشتر از آن بوده است که در آینده نزدیک نتایج مثبت آن را مشاهده خواهیم کرد.
وی اضافه کرد: با استفاده از توانایی‌های بخش تعاونی بستر مناسبی برای پویایی و رشد این بخش در جامعه فراهم شده که نشان‌دهنده جایگاه آن در نیل به اهداف دولت نهم است.
فرماندار هندیجان با تاکید بر همکاری همه ادارات و سازمان‌ها با بخش تعاونی شهرستان از همه دستگاه‌های شهری و بخش تعاونی خواست تا برای رشد و توسعه هندیجان تمامی امکانات و نهایت همکاری و هماهنگی را با یکدیگر داشته باشند.
در پایان جلسه نیز از زحمات کرامت‌الله نصیری رییس سابق تعاون هندیجان قدردانی و غلامحسین عباسپور به این سمت منصوب شد.