تا پایان سال نخستین واحد طرح مسکن مهر به متقاضیان تحویل می‌شود

مهدی قطبی زاده

مدیرکل تعاون خوزستان گفت: امیدواریم در صورت پرداخت به موقع تسهیلات بانکی و سهم تعیین شده تعاونی‌ها، تا پایان سال نخستین واحد طرح مسکن مهر استان به متقاضیان تحویل داده شود.

مهدی قطبی‌زاده یادآور شد: هم اینک اجرای عملیات آماده‌سازی زمین مورد نیاز ساخت واحدهای مسکن مهر شهرستان‌های استان در حال انجام است و در برخی شهرستان‌ها نیز به پایان رسیده است.

وی افزود: در بسیاری از شهرستان‌های استان مجوز ساخت واحد مسکونی به متقاضیان واگذار شده و این افراد پروانه ساخت واحد خود را دریافت کرده‌اند.

قطبی‌زاده تصریح کرد: اعطای تسهیلات بانکی آماده‌سازی زمین نیز به متقاضیان تصویب شده و بعضا در حال پرداخت است، با توجه به این شرایط به نظر می‌رسد انتظاراتی که از اجرای طرح مسکن مهر وجود داشته برآورده شده است.

وی اظهار کرد: همچنین در شهرستان‌هایی که برای اجرای طرح مسکن مهر با مشکل زمین روبرو بوده‌اند، با توجه به فراهم شدن زمین، سرعت بیشتری در اجرای طرح اعمال شد.

قطبی‌زاده عنوان کرد: اعضای تعاونی‌ها باید در اسرع وقت نسبت به تامین سهم خود اقدام کنند. افرادی که تمایل به عضویت در تعاونی‌ها ندارند می‌توانند با مراجعه به ادارات تعاون به صورت گروهی غیرتعاونی و اشتراکی نسبت به ساخت واحد مسکونی خود اقدام کنند.