افتتاح پروژه 104 واحدی تعاونی مسکن شماره 2 فرماندهی انتظامی خوزستان

                                                      

آیین افتتاح پروژه 104 واحدی تعاونی مسکن شماره 2 فرماندهی انتظامی خوزستان با حضور قطبی زاده مدیرکل تعاون خوزستان و سرهنگ زارع معاونت هماهنگ کننده ی نیروی انتظامی استان در اهواز برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون خوزستان ، در این آیین سرگرد حیدری نایب رییس هیات مدیره تعاونی مسکن شماره 2 فرماندهی انتظامی استان در سخنانی گفت : برای هر کدام از این واحدها که اکثرا 120 متر مربع مساحت دارند ، به طور میانگین 314 میلیون ریال  هزینه شده است .

وی از مسوولان مسکن و شهرسازی خواست : با توجه به این که برخی تعاونی های مسکن در ساخت و ساز کارآمد و فعال هستند آن ها را به عنوان انبوه ساز در نظر بگیرند و وام های انبوه سازی دراختیارشان گذاشته شود .

در ادامه مدیرکل تعاون خوزستان در سخنانی توجه ویژه به حسن تفاهم و همکاری و پیوند عمیق اعضای این تعاونی را برای رسیدن به مقصود نهایی ، رمز موفقیت آن ها دانست و گفت : انجام این ساخت و ساز ، آن هم در این شرایط بد آب و هوایی ، نمایانگر تلاش های هیات مدیره و مدیرعامل تعاونی مسکن و ارزش های ویژه ی بخش تعاونی درکشور است .

مهدی قطبی زاده افزود : بسیاری از مشکلاتی که بر سر راه تعاونی های مسکن پیش می آید ، قابل رویت نیستند ولی کار با ارزش این تعاونی - علی رغم پشت سر گذاشتن مشکلات-  نشان داد که از افراد برتر بر می آید و به همین دلیل این تعاونی به عنوان تعاونی برتر در سال 87 شناخته شده است .

همچنین حجت الاسلام طباطبایی جانشین عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی خوزستان در سخنانی از فعالیت های تلاشگران تعاونی مسکن شماره 2 نیروی انتظامی استان قدردانی کرد

این گزارش حاکیست : همچنین درآیین ، کلنگ پروژه 68 واحدی تعاونی مسکن جانبازان و خانواده های شهدای اهواز به زمین زده شد