جشنواره ی تعاونی های برتر برگزار می شود

  مدیر کل تعاون استان خوزستان اعلام کرد : به مناسبت گرامی داشت هفته تعاون و به منظور شناسایی قابلیت های بخش تعاونی و با هدف ترویج فرهنگ تعاون و توسعه تعاونی ها در جامعه و تشویق و ترغیب اعضای آن ها ، جشنواره تعاونی های برتر از سوی وزارت تعاون در سراسر کشور برگزار می شود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون خوزستان ، مهدی قطبی زاده افزود : در این جشنواره ، تعاونی های برتر هر استان در هر گرایش ، پس از بررسی های لازم از سوی کمیته های تخصصی علمی و اجرایی در اداره های تعاون استان ها و نیز وزارت تعاون ، انتخاب می شوند و در پایان به برگزیدگان جشنواره جوایز نفیسی اهدا خواهد شد .

وی گفت : در سال جاری - که چهارمین جشنواره معرفی تعاونی های برتر برگزار می شود - از استان خوزستان تعداد 15 شرکت تعاونی برتر در 15 گرایش و یک تعاونی نیز به عنوان برتر استانی از بین این 15 تعاونی معرفی شده ، حضور خواهند یافت .

مدیر کل تعاون استان از مدیران تعاونی های فعال خواست : با نام نویسی در سایت www.taavon.ir/bartar4 نسبت به تکمیل فرم های ثبت نام و ارسال مدارک لازم اقدام کنند .

وی افزود : تعاونی هایی که به عللی نتوانند  از طریق سایت جشنواره ثبت نام کنند ، همانند سال های گذشته می توانند با  مراجعه به اداره کل تعاون استان یا اداره های تعاون شهرستان ها فرم های درخواستی را تکمیل و ارسال کنند .

قطبی زاده ، حداکثر تاریخ ثبت نام تعاونی ها را 31 تیرماه و زمان دریافت فرم های ثبت نام و مدارک لازم را توسط ستاد ، تاریخ 10 مرداد ماه اعلام کرد .