کاهش سطح در برگیری طرح مسکن مهر در شهرها
مدیرکل تعاون خوزستان در جلسه با مسوولان مسکن و شهرسازی و بنیاد مسکن

مدیرکل تعاون استان خوزستان با اشاره به کاهش سطح در برگیری طرح مسکن مهر در شهرها گفت: شهرهای با جمعیت کمتر از 25 هزار نفر مشمول طرح مسکن مهر شهری نیستند.

مهدی قطبی‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا خوزستان، با بیان این مطلب افزود: در گذشته شهرهایی با جمعیت بیشتر از 12 هزار نفر مشمول طرح مسکن مهر شهری بودند. این سقف هم‌اینک کاهش یافته و شهرهایی که دارای جمعیتی بیش‌تر از 25 هزار نفر هستند را دربر می‌گیرد.

وی خاطرنشان‌کرد: برای طرح مسکن مهر در شهرهایی با جمعیت کمتر از 25 هزار نفر دبیرخانه مجزایی به دبیری مدیرکل بنیاد مسکن‌ انقلاب اسلامی در استان‌ها در نظر گرفته شده است.

وی تصریح‌کرد: افراد ساکن در شهرهایی با جمعیت کمتر از 25 هزار نفر که پیش‌تر در طرح مسکن مهر ثبت نام‌کرده‌اند، از این پس باید امور ساخت مسکن را از طریق تعاونی‌های مسکن روستایی پی‌گیری کنند.

قطبی‌زاده عنوان‌کرد: افرادی نیز که پیش از این در این شهرها، تعاونی مسکن شهری تشکیل داده‌اند، می‌توانند با معرفی ادارات تعاون در شهرستان‌ها، به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ‌مراجعه کرده و کار ساخت مسکن را از طریق این بنیاد پی‌گیری کنند.

مدیرکل تعاون استان خوزستان با بیان این که در حال حاضر افرادی که دارای کوپن روستایی هستند واجد شرایط طرح مسکن شناخته‌ نمی‌شوند، تصریح‌کرد: این افراد مشمول مسکن روستایی بوده و برای ساخت مسکن باید از طریق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اقدام کنند.