بانوان متقاضی مسکن مهر شوشتر در اقدامی غیرمنتظره از لیست تعاونی ها حذف شدند!!

خبرگزاری عجول و بی خبر فارس ادعا کرد :بانوان عضو تعاونی‌های مسکن مهر شهرستان شوشتر در اقدامی غیرمنتظره از لیست حذف شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از شوشتر، جمعی از زنان عضو تعاونی‌های مسکن مهر این شهرستان که در تعاونی‌های ادارات مخابرات، بهداشت، ایثارگران و نهضت سوادآموزی عضو شده و از سال 85 در این تعاونی‌ها ثبت‌نام کرده‌ بودند، در اقدامی غیرمنتظره از لیست اعضای این تعاونی‌ها حذف شدند.
این بانوان اعتراض خود را نسبت به این نوع برخورد در قالب طوماری به استاندار خوزستان ارائه کردند.
زنان شوشتری طی طوماری از استاندار خوزستان خواستار برخوردهای عدالت‌محور در دولت عدالت‌گستر با زنان عضو تعاونی‌های مسکن مهر شدند.
در این طومار که متن آن و رونوشت امضاها به دفتر فارس ارسال شده، با اشاره به اینکه فلسفه ایجاد تعاونی‌ها، حمایت از اقشار کم‌درآمد و ایجاد سرپناه برای آنان است، آمده است: ما زنان متاهل اکنون در ادارات مختلف از جمله اداره مخابرات، بهداشت، ایثارگران و نهضت سوادآموزی شهرستان شوشتر مشغول به کار هستیم که از سال 85 تاکنون با امید به اینکه واجد شرایط عضویت در تعاونی مسکن هستیم و تمام شرایط آن زمان را داریم، در این تعاونی‌ها ثبت‌نام کرده‌ایم و همسران ما به دلیل این ثبت‌نام عضو هیچ تعاونی دیگری نشده‌اند.
در ادامه متن طومار اعتراض آمیز بانوان شوشتری آمده است: اکنون با گذشت چند سال از این جریان و در مرحله نتیجه‌گیری و پس از اینکه به زحمت فراوان، مبالغ خواسته شده از طرف تعاونی‌های مربوطه را به حساب تعاونی‌ها واریز کرده‌ایم و زندگی را به سختی گذراند‌ه‌ایم تا شاید در آینده صاحبخانه شویم، اما از طرف اداره تعاون شهرستان شوشتر، اسامی ما از لیست تعاونی‌ها حذف شده است و اعلام کرده‌اند که واجد شرایط نیستیم و باید انصراف دهیم.
در ادامه این طومار آمده، با عنایت به شعار دولت دهم مبنی بر عدالت‌محوری، به‌دور از عدالت است که بعد از گذشت چند سال، حق این تعداد ضایع شود و اسامی ما را از لیست تعاونی‌ها حذف شود. زنان امضا کننده طومار از استاندار خوزستان خواستار رسیدگی و بررسی بیشتر وضعیتشان شده‌اند.

توضیح نویسنده وب : ای کاش خبرگزاری عجول و فراموش کار فارس -که همیشه عادت دارد بی گدار به آب بزند و هکذا خود را به آب و آتش تا باصطلاح از منافع برخی دفاع کند - از شرایط چهارگانه ای که دولت خدمتگزار برای مسکن دار کردن متقاضیان تعیین کرده بود و تا حال صدها بار نیز از رسانه های مختلف از جمله همین خبرگزاری فارس اعلام شده ، اطلاع می یافت تا برایش غیر منتطره (!) نبود و لااقل اگر معترضان را نمی توانست توجیه کند یا در حد مسوولیتش نبود ، خود توجیه می شد که زنان شوهر دار نمی توانند در لیست متقاضیان مسکن مهر قرار بگیرند و این شوهران شان هستند که در صورت نداشتن مسکن می توانند در لیست تعاونی های مسکن مهر قرار بگیرند و صاحب خانه شوند .

اگر اداره تعاون شوشتر ، خانم های شوهر دار و معترض را از لیست تعاونی های مسکن مهر حذف نمی کرد تخلف محسوب می شد و بایستی جوابگو می بود . اگر طبق خواسته نادرست زنان شوهر دار و یا طبق خواسته کاسه های داغ تر آش ! عمل می کرد ، آن وقت خبرگزاری فارس عجول و بی گدار به آب زده فارس ، می توانست پاس گوی مسوولان باشد ؟!