بیش از 5 هزار نفر در آبادان خانه‌دار می‌شوند

خبرگزاری فارس: مدیر اتحادیه تعاونی های مسکن مهر آبادان گفت: با اجرای طرح مسکن در این شهرستان بیش از 5 هزار نفر خانه‌دار می‌شوند.

مرتضی رخیصی اظهار داشت: طرح مسکن مهر که یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین طرح‌های در حال اجرا در سراسر کشور به شمار می‌رود، در آبادان نیز با پیشرفت مناسبی بر اساس زمانبندی انجام شده در حال اجرا است.
مدیر اتحادیه طرح مسکن مهر آبادان ادامه داد: پس از برگزاری جلسات متعدد در خصوص روند اجرای این طرح و پیگیری مراحل مختلف ساخت آن هم‌اکنون این طرح وارد فاز عملیاتی و اجرایی احداث مسکن شده است.
رخیصی تصریح کرد: بر همین اساس نیز بیشتر اتحادیه‌های تعاونی مسکن مهر آبادان کارهای زیرساخت خود را انجام داده و تعدادی از آنها نیز عملیات ساخت مسکن را نیز آغاز کرده‌اند.
وی اضافه کرد: با انجام مراحل احداث منازل مسکونی این طرح و با پایان عملیات اجرایی، 5 هزار و 676 نفر از متقاضیان این طرح صاحب مسکن خواهند شد.
مدیر اتحادیه تعاونی های مسکن مهر آبادان خاطرنشان‌کرد: براساس زمانبندی انجام شده و طبق کارهای کارشناسی که توسط مسئولان و مجریان طرح انجام شده است، پیش‌بینی می‌شود تا دو سال آینده ساخت این واحدها به پایان رسیده و به متقاضیان تحویل داده شود.
رخیصی افزود: برای متقاضیان بهره‌مندی از طرح مسکن مهر در آبادان زمینی به مساحت 55 هکتار در نظر گرفته شده و در اختیار اتحادیه‌های این تعاونی قرار گرفته است.
وی گفت: علاوه بر این روند ساخت 140 واحد مسکونی دیگر نیز در آبادان آغاز و و مراحل مختلف آن در حال اجرا است.
مدیر اتحادیه تعاونی های مسکن مهر آبادان با بیان اینکه همه زمین‌های لازم برای اجرای هرچه موفق‌تر این طرح فراهم شده است، افزود: اتحادیه‌های مسکن مهر با همکاری مسئولان شهری و پیگیری‌های انجام شده مراحل مختلف ساخت و ساز را در حال انجام است.
رخیصی در پایان ابراز امیدواری کرد با اجرای کامل این طرح در آبادان شاهد خانه‌دار شده همه خانواده‌های بدون مسکن آبادانی در آینده نزیک باشیم.