اعطای وام به متقاضیان طرح مسکن مهر در آبادان‌
 
سیدناصر مشعشعیانخبرگزاری فارس: رئیس اداره تعاون آبادان از اعطای وام به متقاضیان طرح مسکن مهر در این شهرستان خبر داد.

سیدناصر مشعشعیان در جلسه بررسی روند اجرای طرح مسکن مهر آبادان اظهار داشت: طرح مسکن مهر در آبادان در مراحل مناسبی قرار داشته و با برگزاری جلسات مختلف و انجام بازدیدهای گوناگون روند اجرای کارها و نحوه پیشرفت آن مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.
وی اظهار داشت: در همین راستا نیز تاکنون 48 تعاونی مسکن مهر در آبادان تشکیل و فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.
مشعشعیان ادامه داد: از این تعداد نیز به 40 تعاونی متقاضی زمین‌های مورد نیاز برای اجرای مراحل اولیه اعطا شده است.
رئیس اداره تعاون آبادان تصریح کرد: همچنین از این تعداد 25 تعاونی کار زیرسازی و آماده‌سازی را انجام و در حال انجام مراحل ساخت و ساز به سر می‌برند.
وی اضافه کرد: بر این اساس و طبق پیشرفت‌های حاصله در مجموع روند احداث طرح مسکن مهر در آبادان دارای شتاب مناسب و براساس جدول زمان‌بندی شده پیش می‌رود.
مشعشعیان در ادامه با بیان اینکه این طرح یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین طرح‌های در حال اجرا در سراسر کشور به‌شمار می‌رود، خاطرنشان‌کرد: در صورت انجام و به پایان رسیدن روند اجرایی فازهای مختلف طرح مسکن مهر شاهد رفع بسیاری از مشکلات مردم و به ویژه زوج‌های جوان در زمینه مسکن خواهیم بود.
وی افزود: اعضا و متقاضیان طرح مسکن مهر که ثبت‌نام آنها انجام شده است، ‌باید برای اجرای هرچه سریع‌تر کارها و انجام روند ساخت و ساز نسبت به تهیه و تامین به‌موقع آورده خود برای تعاونی‌ها اقدام کنند، البته برای متقاضیانی که در زمینه تامین آورده خود مشکلاتی دارند، نیز تسهیلاتی از طریق بانک توسعه تعاون در نظر گرفته شده است.
رئیس اداره تعاون آبادان گفت: بر اساس توافق انجام شده با بانک توسعه تعاون مقرر شد تا برای تامین آورده مودنیازبه هر یک از متقاضیان، 5 میلیون تومان وام پرداخته شود.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد با ارائه تسهیلات در نظر گرفته شده و تامین به‌موقع آورده متقاضیان شاهد پیشرفت متناسب روند احداث طرح مسکن مهر در تعاونی‌ها و بهره‌برداری از آن در موعد مقرر باشیم.