عملیات احداث ٧۶٢ واحد مسکن مهر هندیجان در حال اجرا است

خبرگزاری فارس: مدیر اداره تعاون هندیجان گفت: عملیات احداث 762 واحد مسکن مهر در هندیجان در حال اجرا است.

غلام‌حسین عباس‌پور اظهارداشت: به‌منظور حمایت از مسکن مهر مردمی و توجه خاص دولت در تکمیل و تحویل هرچه سریع‌تر این پروژه، عملیات فنداسیون 860 واحد مسکونی کارگری و کارمندی آغاز شده است.
وی خاطرنشان کرد: قرارداد ساخت 762 واحد مسکن مهر توسط پیمانکاران ذی‌صلاح در حال اجرا است که روند رو به رشدی دارد.
مدیر اداره تعاون هندیجان افزود: بیش از 15 میلیارد ریال توسط بانک‌های عامل به تعاونی‌های مسکن مهر تسهیلات آماده‌سازی پرداخت شده است.
وی ادامه داد: در حال حاضر تسهیلات 140 میلیون ریالی توسط سازمان مسکن و شهرسازی در دستور کار بانک عامل برای 860 واحد مسکونی که پیشرفت فیزیکی داشته‌اند، در حال اجرا است.
عباس‌پور تصریح کرد: اعتبار مورد نیاز برای 860 واحد بالغ بر 120 میلیارد ریال پیش‌بینی شده است.
وی در ادامه گفت: تاکنون یک هزار و 827 نفر از متقاضیان مسکن مهر در قالب 27 شرکت تعاونی فعال بوده و توسط شهرداری پروانه ساختمانی گرفته‌اند و در حال سازمان‌دهی هستند.
مدیر اداره تعاون هندیجان اضافه کرد: باتوجه به تصمیم نمایندگان ویژه رئیس جمهور در کارگروه مسکن کشور در خصوص تسریع و تسهیل در امر ساخت و ساز مسکن مهر، متقاضیان واجدالشرایط می‌توانند در قالب گروهی پنج نفره پس از پالایش اولیه توسط اداره تعاون به مسکن و شهرسازی برای واگذاری قطعات آماده شده معرفی شوند.
وی اظهارداشت: با تلاش و پیگیری مستمر فرماندار هندیجان، همکاری اتحادیه‌ها، تعاونی‌های مسکن، سازمان مسکن و شهرسازی و نظارت اداره کل تعاون استان کار پروژه با شتاب و جدیت بیشتری ادامه پیدا می‌کند.