حذف بوروکراسی دست و پا گیر در بانک توسعه تعاون

آیین معارفه ی رییس جدید اداره شعب بانک توسعه تعاون خوزستان

با توجه به این که وظیفه ی بانک توسعه تعاون ایجاد اشتغال است و برای اجرای این مهم نیز تشکیل شده است ، بوروکراسی دست و پا گیر از دل بانک توسعه تعاون حذف و ظرف یک هفته  دستور العمل اجرایی آن ابلاغ خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون خوزستان ، عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون با بیان این مطلب افزود : هدف بانک توسعه تعاون مقدس است . خدمت در این سنگری  از یک سو به دهک های پایین جامعه چشم دوخته است و از سوی دیگر به امر خدمت رسانی و ایجاد اشتغال می اندیشد و فعالیت می کند ، لذت بخش است .

آیین معارفه ی رییس جدید اداره شعب بانک توسعه تعاون خوزستان

دکتر بهمن خادم - که در آیین معارفه ی رییس جدید اداره شعب بانک توسعه تعاون خوزستان سخن می گفت - افزود : اساسنامه بانک توسعه تعاون بر اساس روان سازی ارایه خدمات و فعالیت های این بانک به مشتریان خود در بخش های تعاونی و خصوصی تنطیم شده و مورد تایید قرار گرفته است.

وی به استفاده از نیروهای جوان و تحصیلکرده در بانک توسعه تعاون اشاره کرد و از ایجاد تحول در این بانک خبر داد و خطاب به مدیران شعب بانک در شهرستان ها تصریح کرد : استان خود را دریابید . به ویژه این استان که مردان و زنان غیور ، توانمند و ایثارگری دارد که نیازمند کمک و یاری هستند . خدمت به مردم محروم استان خوزستان بهترین افتخار است .

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در ادامه بر ضرورت کار و فعالیت در جمع آوری منابع سرگردان در استان تاکید کرد و گفت : لازم است با کمک مسوولان استان برای شناسایی منابع ، توانمندی ها و ظرفیت های استان در جهت انجام کار و تولید و ایجاد اشتغال  به ویژه در بخش تعاونی تلاش و خدمت رسانی کنیم و در این راه مطمیننا موفق خواهید شد . چرا که نسبت به دیگر بانک ها چابک تر و پویاتر هستید .

دکتر بهمن خادم ، لزوم مشتری مداری را یادآور شد و با تاکید بر ارتباط تنگاتنگ رییسان شعب بانک توسعه تعاون در شهرستان ها با مدیران تعاونی ها افزود : بزرگ ترین لذت و  خشنودی این است که مشتری از بانک راضی برود و شما بتوانید گره ای از کار تعاونگران و دیگر مشتریان این بانک باز کنید . بنابراین تلاش کنید که مردم را ارباب و ولی نعمت خود بدانید و به این عزیان خدمت کنید .

مدیر کل تعاون خوزستان نیز در سخنانی بر ضرورت اجرای سیاست ها و اهداف بانک توسعه تعاون در استان تاکید کرد و خواستار گسترش فعالیت و ارایه خدمات سهل و آسان این بانک به تعاونی ها و دیگر قشر های نیازمند شد .

مهدی قطبی زاده در ادامه بر جذب سپرده های مردم و مکانیزه شدن فعالیت های شعب بانک توسعه تعاون در استان برای ارایه خدمات بیش تر و بهتر به تعاونگران تاکید کرد .

گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون خوزستان حاکی است : در این آیین پور آصف به عنوان رییس جدید اداره شعب بانک توسعه تعاون خوزستان به حاضران معرفی و از فعالیت ها و خدمات شایسته ی محمد شیخ حسینی با اهدای لوح تقدیر ، تجلیل شد .