پنج تعاونی مسکن مهر در شیرین‌شهر فعال هستند
 
مدیرعامل شهر جدید شیرین‌شهر گفت: 5 تعاونی متقاضی مسکن مهر در این شهر فعال هستند.

به گزارش فارس ، علی الیاسی در نشست کارگروه مسکن ویژه شهرهای جدید در اهواز افزود: تاکنون700 واحد منجر به انعقاد قرارداد ساخت شده اند .

وی در مورد احداث ساختمان پاسگاه شیرین‌شهر اظهار داشت: این ساختمان در دو طبقه با رعایت ضوابط نیروی انتظامی در حال ساخت است.
مدیرعامل شهر جدید رامین نیز در این جلسه گفت: با وجودی که یک سال است مبلغ 5/3 میلیارد تومان و پنج هکتار زمین به برق منطقه‌ای اختصاص شده این شرکت هنوز برای احداث پست اصلی برق شهر رامین عملیات اجرایی را آغاز نکرده است.
درویشعلی کریمی خاطرنشان کرد: ساختمان پاسگاه این شهر نیز تا پایان ماه افتتاح می‌شود و نیروی انتظامی می‌تواند در آن مستقر شود.
عضو اتحادیه مسکن مهر شهر جدید رامین در ادامه این نشست از مهم‌ترین مشکلات تعاونی‌های این شهر را شش ماه درگیر شدن در انتخاب و تایید مشاور و طراحی نقشه‌ها عنوان کرد.
اکبر منجزی گفت: بعضی متقاضیان به دلیل اینکه تصور می‌کنند در اهواز به متقاضیان مسکن مهر تسهیلات اعطا می‌شود از تقاضای خود انصراف می‌دهند که باید این افراد به نحوی مطمئن شوند.
عضو اتحادیه مسکن مهر شیرین‌شهر نیز در این نشست با اظهار نارضایتی از گذشت سه ماه از قرارداد چهار ماه این اتحادیه با مشاور فعلی و آماده نشدن طرح‌ها، علت تاخیر در آماده‌سازی را باتلاقی بودن زمین و بارندگی‌های اخیر عنوان کرد.
امید عبدالخانی در مورد 570 واحد بلاتکلیف این شهر که متقاضیان آن ها مراجعه نکرده‌اند، اظهار داشت: با انصراف متقاضیان دو تعاونی منحل شدند که تعداد متقاضیان به 386 نفر رسیده است.
وی با بیان اینکه اتحادیه به منظور تامین برق ماهانه یک میلیون تومان اجاره‌بهای موتورپمپ پرداخت می‌کند، از کارگروه خواست مشکل برق متقاضیان مسکن مهر این شهر را حل کنند.