اتحادیه‌ها و تعاونی‌های مسکن مهر روند کار را سرعت ببخشند

فارس: سرپرست فرمانداری ماهشهر گفت: اتحادیه‌ها و تعاونی‌های مسکن مهر برای به سرانجام رسیدن این طرح بزرگ تلاش بیشتری کنند.سید علیرضا شیرمردی در حاشیه نشست کارگروه مسکن مهر شهرستان ماهشهر در جمع خبرنگاران بیان کرد: انتظار می‌رود اتحادیه‌ها هرچه سریع‌تر کار را به تعاونی‌ها تحویل داده و تعاونی‌ها نیز به سرعت وارد مرحله ساخت و ساز شوند.
وی افزود: برخی از تعاونی‌های مسکن مهر شهرستان با اتحادیه‌ها تفاهم ندارند به همین دلیل در این جلسه مصوب شد که این تعاونی‌ها به طور جداگانه کار خود را ادامه دهند.
شیرمردی با اشاره به اینکه 25درصد مسکن مهر خوزستان در شهرستان ماهشهر قرار دارد، گفت: طبق دستورالعمل وزارت مسکن از مجموع 58 هزار واحد مسکونی 13هزار واحد در بندر ماهشهر قرار دارند.
سرپرست فرمانداری ماهشهر گفت: با استفاده از تکنولوژی‌های نوین می‌توان بر سرعت کار افزود که در این ارتباط توصیه می‌شود برای احداث سقف و دیوار از ساندویچ پنل استفاده شده که ضمن سرعت بخشیدن به روند احداث واحدهای مسکونی مهر، هزینه‌ها نیز کاهش پیدا کند.
شیرمردی تصریح کرد: امیدوارم طرح مسکن مهر که از ایده‌های بسیار مهم و جالب توجه دولت عدالت‌ محور نهم است، سریع‌تر به سرانجام رسیده و تمام اقشار جامعه خانه‌دار شوند.
وی خاطرنشان کرد: اتحادیه‌ها باید هرچه سریع‌تر کار را به تعاونی‌ها واگذار کرده تا مسکن مهر شهرستان ماهشهر از رکود کنونی خارج شوند.
شیرمردی بیان کرد: با این وجود حجم کاری بسیار بالاست که در مساحتی معادل 226هکتار 13هزار واحد مسکونی باید ساخته شود که عمدتا در بیشتر آنها وارد کار شده‌ایم.