سود سهام بازنشستگان خرمشهر پرداخت می‌شود

فارس: رئیس هیئت مدیره تعاونی سهام عدالت خرمشهر گفت: سود سهام بازنشستگان خرمشهر پرداخت می‌شود.

شهرزاد جلیلیان اظهار داشت: طبق اعلام سازمان خصوصی‌سازی کشور پرداخت سود سهام عدالت بازنشستگان کشوری و لشکری از پنجم بهمن‌ماه آغاز می‌شود.
وی افزود: بازنشستگان باید قبل از دریافت سود سهام عدالت خود حواله‌های آن را تحویل بگیرند در حالی‌که این حواله‌ها تاکنون به دست تعاونی‌های سهام عدالت خوزستان برای توزیع در بین بازنشستگان واجد دریافت سود سهام عدالت این مرحله نرسیده است.
رئیس هیئت مدیره تعاونی سهام عدالت خرمشهر ادامه داد: با توجه به این روند موجود پیش‌بینی می‌شود تا نیمه نخست ماه‌جاری امکان پرداخت سود سهام به بازنشستگان در خرمشهر وجود نخواهد داشت.
جلیلیان تصریح کرد: با این وجود مبلغ سود سهام در حساب بازنشستگان باقی خواهد ماند اما تا دریافت حواله‌ها و ارائه آنها به بانک‌های عامل امکان پرداخت سود وجود نخواهد داشت.
وی اضافه کرد: به همین منظور نیز از تمام بازنشستگانی که مشمول دریافت سود سهام عدالت در این مرحله هستد می‌خواهیم تا فعلاً از مراجعه به بانک‌ها خودداری کنند.
رئیس هیئت مدیره تعاونی سهام عدالت خرمشهر خاطرنشان‌کرد: طبق اعلام انجام شده همه بازنشستگان در این مرحله مشمول دریافت سود خواهند بود اما این مسئله بستگی به تاریخ تکیمل و ارسال فرم اولیه و ثبت‌نامی آنها دارد.
جلیلیان افزود: همچنین بانوان مستمری‌بگیری که به دلیل فوت همسر، خود سرپرست خانوار شده‌اند نیز در صورت تکمیل و ارسال به موقع فرم‌های اولیه مشمول دریافت سود سهام عدالت خواهند بود.
وی ادامه داد: در صورت ارسال حواله‌ها بازنشستگان می‌توانند با مراجعه به بانک‌های کشاورزی و سپه نسبت به دریافت سود سهام عدالت خود در این مرحله اقدام کنند.
رئیس هیئت مدیره تعاونی سهام عدالت خرمشهر در پایان اظهارداشت: کارکنان آموزش و پروشی که از پایان تیرماه 87 به بعد فرم‌های خود را ارسال کرده و در مراحل قبل موفق به دریافت سود سهام خود نشده‌اند نیز باتوجه به اینکه هنوز هیچ ابلاغی برای پرداخت سود آنها انجام نشده است فعلاً سودی را دریافت نخواهند کرد.