واگذاری 64  واحد مسکونی تعاونی به بسیجیان شهرستان اهواز


همزمان با هشتمین روز از دهه ی مبارک فجر ، فاز نخست واحد های مسکونی شرکت تعاونی مسکن شماره 4 بسیجیان اهواز در آیینی با حضور مدیرکل تعاون خوزستان و جمعی از مدیران و مسوولان استان و بسیجیان شهرستان اهواز افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون خوزستان ، در این آیین مدیرعامل تعاونی مسکن شماره 4 بسیجیان اهواز در سخنانی گفت : هم اکنون تعداد 64 واحد مسکونی با سرمایه گذاری 22 میلیارد ریال -که توسط اعضا و تسهیلات بانک سپه استان تامین و پرداخت شده است - آماده ی بهره برداری است .  دکتر عالمی سعید افزود : فاز دوم این تعاونی نیز با تعداد 96 واحد مسکونی که 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد با 26 میلیارد ریال سرمایه گذاری در ابتدای سال آینده مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت . همچنین کلنگ فاز سوم این تعاونی با 68 واحد مسکونی و پیش بینی 20 میلیارد ریال هزینه در چند روز گذشته به زمین زده شد .

در ادامه مدیرکل تعاون خوزستان در سخنانی با اشاره به این نکته که نظام اسلامی ایران ریشه در حمایت ها و تلاش های شما بسیجیان دارد به بیان اهمیت بخش تعاونی در اقتصاد کشور پرداخت و گفت : یکی از افتخارات جمهوری اسلامی ایران بخش مردمی تعاونی است که امروزه با تشکیل 9465 شرکت تعاونی با عضویت یک میلیون و 730 هزار نفر در استان توانسته در زمینه های تولیدی (صنعتی ، کشاورزی و معدنی ) و خدماتی فعالیت کند . این در حالی است که تا قبل از انقلاب اسلامی ایران تنها 150 شرکت تعاونی آن هم در بخش خدمات در استان مشغول فعالیت بودند . مهدی قطبی زاده خاطر نشان کرد : مهم ترین راه کمک به اقتصاد و توسعه کشور استفاده از شیوه ی تعاونی است . چرا که قرابت و نزدیکی بسیاری با اقتصاد اسلامی ، گسترش عدالت و توزیع عادلانه ی ثروت بین قشرهای مختلف مردم دارد که امروز در واگذاری مسکن به بسیجیان ایثارگر و قهرمان نمود پیدا کرده است .

مدیر کل تعاون خوزستان در پایان از تلاش های مسوولان و دست اندرکاران در کمک و حمایت از قشرهای مختلف جامعه به ویژه بسیجیان قدردانی کرد .