پایان عملیات زیرسازی ۴۵٨٣ واحد مسکونی طرح مسکن مهر در آبادان

سید ناصر مشعشعیانفارس: رئیس اداره تعاون آبادان از پایان عملیات زیرسازی 4 هزار و 583 واحد مسکونی طرح مسکن مهر در این شهرستان خبر داد.

سید ناصر مشعشعیان اظهار داشت: طرح مسکن مهر یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌هایی است که همگام با سایر نقاط کشور در آبادان نیز در حال اجرا است.
وی افزود: باتوجه به برنامه‌ریزی‌ها و جلسات متعددی که با مسئولان تعاونی‌ها به صورت منظم انجام شده، طرح مسکن مهر در آبادان به صورت مناسب و طبق زمانبندی انجام شده در حال اجرا است.

رئیس اداره تعاون آبادان ادامه داد: در این راستا 40 تعاونی برای اجرای این طرح در این شهرستان وجود دارند که مراحل مختلف احداث مسکن را در حال انجام هستند.
مشعشعیان تصریح کرد: خوشبختانه دولت در ماه‌های اخیر تسهیلات بسیار مناسبی را برای اجرای این طرح پیش‌بینی کرده که با اجرایی شدن آنها برخی مشکلات موجود در راه اجرای این طرح حل خواهد شد.
وی اضافه کرد: تاکنون کار زیرسازی، آماده‌سازی و پی‌ریزی 4 هزار و 583 واحد مسکونی این طرح در آبادان انجام شده است.

رئیس اداره تعاون آبادان خاطرنشان‌کرد: 548 واحد نیز با پایان عملیات آماده‌سازی وارد مرحله ساخت‌وساز شده و در حال اجرای این مرحله هستند.
مشعشعیان افزود: تسهیلات اعطایی به این طرح در دو بخش بوده که متناسب با پیشرفت کارها در مرحله آماده‌سازی و ساخت‌ و ساز به متقاضیان پرداخت می‌شود.
وی گفت: باتوجه به اینکه دولت توجه خاصی را برای اجرای این طرح منظور کرده، میزان تسهیلات مرحله ساخت‌وساز از 14 میلیون به 19 میلیون افزایش یافته است.
رئیس اداره تعاون آبادان ادامه داد: در آبادان و در مجموع 5 هزار و 700 متقاضی در طرح مسکن مهر ثبت‌نام کرده‌اند که میزان آورده‌ آنها نیز در مرحله آماده‌سازی زمین به میزان یک میلیون تومان است.
مشعشعیان در خصوص روند اجرای طرح مسکن مهر فرهنگیان نیز تصریح کرد: این طرح نیز توسط تعاونی فرهنگیان با شتاب مناسب در حال اجرا است.
وی در پایان اظهارداشت: با توجه به روند احداث طرح در آبادان و براساس زمانبندی انجام شده پیش‌بینی می‌شود که تا سال آینده روند ساخت بخشی از واحدها مسکونی به پایان رسیده و مورد بهره‌برداری قرار گیرد.