تحویل حواله‌ سهام عدالت بازنشستگان تامین اجتماعی از طریق پست در خرمشهر

فارس: رئیس تعاونی سهام عدالت خرمشهر از تحویل حواله‌ سهام عدالت بازنشستگان تامین اجتماعی از طریق پست در این شهرستان خبر داد.

شهرزاد جلیلیان اظهار داشت: حواله‌های سهام عدالت بازنشستگان در خرمشهر همزمان با سراسر کشور در بهمن‌ ماه و از نیمه دوم اسفند ماه سالجاری به مشمولان تحویل داده شد.
وی افزود: طبق توافقات انجام شده قرار بود که حواله‌های بازنشستگان تامین اجتماعی از طریق تامین اجتماعی، حواله‌های بازنشستگان کشوری از طریق تعاونی سهام عدالت و بازنشستگان لشکری نیز در فیش حقوقی آنها واریز شود.
رئیس تعاونی سهام عدالت خرمشهر ادامه داد: بر همین مبنا نیز اقدامات لازم انجام و تعاونی سهام عدالت نیز حدود یک‌هزار و 200 حواله بازنشستگان کشوری خرمشهر را تاکنون تحویل داده است.
جلیلیان تصریح کرد: تنها تعداد کمی از بازنشستگان کشوری باقی مانده‌اند که به دلیل عدم مراجعه به تعاونی سهام عدالت حواله‌های خود را دریافت نکرده‌اند.
وی اضافه کرد: بازنشستگان تامین اجتماعی نیز باتوجه به اینکه در روزهای پایانی سال قرار داریم و ازدحام زیادی در ادارات تامین اجتماعی استان وجود دارد طبق توافقاتی که اداره‌کل امور اقتصادی و اداره پست انجام شده مقرر شده است تا مابقی بازنشستگان تامین اجتماعی که تاکنون حواله‌های خود را دریافت نکرده‌اند از طریق پست و در منزل حواله‌های خود را تحویل بگیرند.
رئیس تعاونی سهام عدالت خرمشهر خاطرنشان‌کرد: حدود یک‌هزار و 500 بازنشسته تامین اجتماعی در خرمشهر تاکنون موفق به دریافت حواله‌های خود نشده‌اند که با اجرای این طرح حواله‌های خود را در منزل دریافت و فقط هزینه پستی تحویل حواله برعهده افراد است.
جلیلیان افزود: در خرمشهر حدود 10 هزار بازنشسته وجود دارد که 7 هزارنفر آنها در قالب تامین اجتماعی و 3 هزار نفر نیز بازنشستگان کشوری و لشکری هستند.
وی گفت: با پایان توزیع حواله‌های بازنشستگان، عملیات توزیع و پرداخت سهام عدالت در سال ‌جاری به پایان می‌رسد.
رئیس تعاونی سهام عدالت خرمشهر با اشاره به مرحله بعدی پرداخت سهام عدالت نیز بیان داشت: هنوز اعلام رسمی مبنی بر مشمولان مرحله بعدی سهام عدالت انجام نشده اما به احتمال بسیار مرحله بعدی شامل شاغلان است.