اجرای اصل 44 قاون اساسی در گرو فعالیت مجموعه تعاون است

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان گفت: هر دوره مسوولیت تمام شدنی است که باید از این فرصت‌ها نهایت استفاده برای رضایت مردم شود.

مهندس علی اصغر وحیدی

به گزارش (ایسنا) علی اصغر وحیدی در جلسه تودیع و معارفه مدیر کل تعاون خوزستان که در تالار مهتاب اهواز برگزار شد، عنوان کرد: خدمت به مردم در همه جا ارزشمند است، بویژه در برخی دستگاه‌ها و مجموعه‌ها که نقش کلیدی و اساسی برای رشد، توسعه و تعالی کشور دارد.

وی افزود: همگان بر اهمیت جایگاه تعاون مطلعند؛ به ویژه در اجرای اصل 44 قانون اساسی و کاهش تصدی‌گری دولت و واگذاری اداره امور کشور به مردم که تحقق این اصل در گرو فعالیت مجموعه تعاون است.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان بیان کرد: در هر موضوعی که جزء اولویت‌ها و نیازهای امروز جامعه به شمار می‌رود نقش تعاون تعیین کننده و کلیدی است و معضلات و مشکلات جامعه از طریق فعالیت‌های تعاون قابل حل است.

وحیدی یادآور شد: در دولت نهم و دهم اقدامات بزرگی در زمینه‌های مختلف صورت گرفت که مهمترین آن رشد و گسترش و توسعه تعاونی‌ها برای اجرایی شدن اهداف دولت است.

وی ادامه داد: به عنوان نمونه مسکن مهر یکی از این اقدامات است که نقش موثری در تامین نیاز مردم دارد. همچنین مساله اشتغال نیز به‌طور اساسی و کلیدی از طریق بخش تعاون قابل حل است.