تعاونی های مسکن مهر خرمشهر باید امسال ٣٣٠٠ واحد مسکونی تحویل دهند

فرماندار خرمشهر گفت: تعاونی های مسکن مهر این شهرستان تا پایان سال جاری باید سه هزار و 300 واحد مسکونی تحویل دهند.

"عبدالله حسینی" شامگاه سه شنبه در جلسه شورای مسکن مهر خرمشهر افزود: این تعداد واحد مسکونی باید به مرحله نازک کاری برسند.
وی اضافه کرد: طبق برنامه ریزی زمان بندی شده برای اجرای طرح مسکن مهر تا پایان سال در خرمشهر چهار هزار و 718 واحد مسکونی است.
فرماندار خرمشهر اظهار داشت: ما در مقابل مردم مسوولیم و باید علاوه بر نظارت بر اجرای طرح مسکن مهر کیفیت کار نیز باید مورد توجه قرار گیرد.
حسینی تصریح کرد: در برخی از زمین های مسکن مهر کار آماده سازی باید به خوبی انجام شود تا در ساخت مسکن برای مردم در سالهای آتی مشکلاتی ایجاد نشود.
وی یکی از مشکلات کندی کار اجرایی طرح مسکن مهر در خرمشهر را گرفتن یک پیمانکار مشترک برای چند تعاونی دانست و گفت: از این به بعد هر کدام از تعاونی های مسکن مهر باید ظرف یک هفته پیمانکار بکار گیرند در غیر اینصورت هیچ عذر پذیرفته نخواهد شد.
فرماندار خرمشهر با اشاره به تاسیسات زیربنایی طرح مسکن مهر گفت: اداره امور آب و فاضلاب، برق، گاز برای احداث این تاسیسات باید با تعاونی های مسکن مهر تعامل داشته باشند.
رییس هیات مدیره مسکن مهر فرهنگیان خرمشهر گفت: با تسهیلاتی که دریافت شده در زمان حاضر 14 واحد به مرحله برق کاری , 28 واحد سقف کاری و 50 واحد نیز به پلاستر کاری رسیده اند.
"سعید عقابی زاده" افزود: تمام تلاش ما این است که تا سوم خرداد ماه سال جاری 40 واحد و در غیر این صورت در هفته دولت 200 واحد مسکونی درمنطقه به بهره برداری برسد.
رییس اداره امور برق خرمشهر گفت: برای مسکن مهر فرهنگیان سه دستگاه ترانس با یک کیلومتر شبکه برق فشار ضعیف و 80 متر فشار متوسط با هزینه ای افزون بر یک میلیاردریال نصب شده است.
"سهیل مطوریان" افزود: برای واگذاری انشعاب واحدها نیز در صورت ارایه درخواست تعاونی مسکن فرهنگیان به اداره امور برق این آمادگی نصب انشعاب وجود دارد.
رییس اداره امور آب و فاضلاب خرمشهر نیز در این باره گفت: طرح مطالعاتی برای احداث انشعابات آب و فاضلاب آماده شده است.
"مرتضی رنجبر" افزود: برای نصب انشعابات آب و شبکه فاضلاب به کلیه تعاونی ها مکاتبه شده ولی تاکنون پاسخی دریافت نشده است.