آغاز ثبت‌نام کارگران پیمانی برای دریافت سهام عدالت در خرمشهر

فارس: رییس هیات مدیره تعاونی سهام عدالت خرمشهر از آغاز ثبت‌نام کارگران پیمانی برای دریافت سهام عدالت در این شهرستان خبر داد.

شهرزاد جلیلیان اظهار دشت: با توجه به فرم‌های جدیدی که توسط تعاونی سهام عدالت در خرمشهر دریافت شده است، ثبت‌نام بخش دیگری از افراد واجد شرایط در این شهرستان آغاز شده است.

وی افزود: در این مرحله اقشار مستضعفی که زیر پوشش هیچ نهاد حمایتی نیستند و هچنین کارگران پیمانی با مراجعه به تعاونی سهام عدالت خرمشهر فرم شناسایی را دریافت می‌کنند.
رئیس هیئت مدیره تعاونی سهام عدالت خرمشهر ادامه داد: هرچند وظیفه ثبت‌نام و دریافت فرم‌های اولیه شناسایی برعهده تعاونی سهام عدالت نیست اما با توجه به اینکه این افراد جزو اقشار کم‌درآمد و آسیب‌پذیر جامعه هستند برای حمایت و کمک به آنها این طرح توسط تعاونی در حال اجراست.
جلیلیان تصریح کرد: در این مرحله ظرفیت ثبت‌نام تا 2 هزار نفر بوده و به لحاظ محدودیت زمانی نیز در مدت زمان یک هفته انجام می‌شود.
وی با اشاره به پرداخت سود سهام عدالت اضافه کرد: تاکنون سود سهام عدالت مددجویان، روستاییان و بازنشستگان کشوری و لشکری پرداخت شده و قرار است که در آینده نزدیک سود سهام عدالت شاغلان نیز پرداخت شود.
رئیس هیئت مدیره تعاونی سهام عدالت خرمشهر خاطرنشان ‌کرد: همچنین برای تکمیل ثبت‌نام روستاییانی که در مرحله نخست موفق به ثبت‌نام نشده‌اند نیز فرم‌هایی تحویل دهیاری‌ها و شورای اسلامی روستاها شده و در حال توزیع بین روستاییان است.
جلیلیان تصریح کرد: در این مرحله فرم‌هایی برای ثبت‌نام 8 هزار نفر از روستاییان شهرستان توزیع می‌شود.
وی با اشاره به تعداد سهامداران در این شهرستان بیان کرد: هم‌اکنون 70 هزار خرمشهری ثبت‌نام و سهامدار شده‌اند.
رئیس هیئت مدیره تعاونی سهام عدالت خرمشهر افزود: با انجام ثبت‌نام کارگران پیمانی و اقشار مستضعف و همچنین تکمیل ثبت‌نام از روستاییان بخش‌های مختلف شهرستان پیش‌بینی می‌شود تعداد سهامدران در خرمشهر به 120 هزار نفر افزایش یابد.
جلیلیان در پایان از افراد واجد شرایط ثبت‌نام در این مرحله خواست تا هرچه سریع‌تر به تعاونی سهام عدالت مراجعه و فرم‌های شناسایی خود را دریافت کنند.