روابط عمومی اداره کل تعاون خوزستان مقام نخست را کسب کرد

حبیب اله بهرامیروابط عمومی اداره کل تعاون استان خوزستان در سه ماه آخر سال گذشته ، در زمینه ی تولید و انتشار خبرهای استانی بر روی سایت وزارت تعاون در بین استان های کشور مقام نخست را کسب کرد.

در گزارشی که اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل وزارت تعاون منتشر کرده است ، روابط عمومی اداره کل تعاون خوزستان در 3 ماه پایانی سال 88 با درج تعداد 46 خبر در سایت وزارت تعاون  در صدر روابط عمومی های تحت نظارت وزارت تعاون قرار گرفت.

همچنین روابط عمومی استان های  آذربایجان شرقی و یزد با  انتشار تعداد  33 و 31 خبر در ردیف دوم و سوم جای گرفتند.

گفتنی است : حبیب اله بهرامی با 22 سال سابقه فعالیت  در روابط عمومی اداره کل تعاون خوزستان یکی از پیشکسوتان روزنامه نگاری نیز به شمار می رود و علاوه بر مدیریت وب سایت اداره کل تعاون خوزستان و پورتال استانی وزارت تعاون، تعداد 5 وبلاگ تعاونگران و بنیاد توسعه کار آفرینی و تعاون خوزستان و چند وبلاگ شخصی را هم اداره می کند.

بهرامی معتقد است: در عصر دهکده ی جهانی و دولت های الکترونیک ، مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی باید بتوانند با ابتکار و خلاقیت از هنر و علم خود برای تسریع در ارتباط هر چه بهتر و روشن تر با مخاطبان و جامعه بهره گیرند و گام های موثر و قابل توجهی در جهان روابط عمومی  الکترونیک بردارند.