تعاونی‌ها توان تامین اعتبار زیرساخت مسکن مهر را ندارند

محمود شیرالی
فارس: مدیر عامل تعاونی مسکن مهر شوشتر گفت: تامین اعتبار برای اجرای زیرساخت‌های مسکن مهر این شهرستان توسط تعاونی‌ها غیرممکن است.

محمود شیرالی اظهار داشت: تامین اعتبار میلیاردی برای زیرساخت‌های مسکن مهر از عهده تعاونی‌ها برنمی‌آید، و توانایی تامین این اعتبار وجود ندارد.
وی با اشاره به میزان اعتبار مورد نیاز برای زیرساخت‌های مورد نیاز در مسکن مهر شوشتر اظهار داشت: این شهرستان برای تامین اعتبار زیرساخت‌های مسکن مهر بیش از 120 میلیارد ریال نیاز دارد که تامین این اعتبار از سوی تعاونی‌های مسکن مهر غیرممکن است.
این مقام مسوول با اشاره به اینکه باید دستگاه‌های دولتی برای تامین این زیرساخت‌ها توجه بیشتری کنند، گفت: تامین این زیرساخت‌ها در مسکن مهر شهرستان شوشتر مردم را منتفع می‌کند و دستگاه‌های دولتی باید برای این امر تلاش خود را انجام دهند و در راستای تامین اعتبار برای این مهم بکوشند.
وی با اشاره به تعداد تعاونی‌های مسکن مهر اظهار داشت: در شهرستان شوشتر بیش از 243 تعاونی مسکن مهر وجود دارد که این تعاونی‌ها در حال فعالیت هستند.
شیرالی با اشاره به اینکه تعاونی‌های مسکن مهر در شهرستان شوشتر دارای مشکلاتی هستند، گفت: با تلاش‌های انجام شده تعاونی‌های مشکل‌دار در شهرستان شوشتر شناسایی شده و مشکلات این تعاونی‌ها در حال پیگیری است و در تلاش هستیم که این مشکلات در مدت زمان کوتاهی برطرف شود.
وی تاکید کرد: برخی از تعاونی‌های مسکن مهر در یک ماه گذشته اسکلت ساختمان خود را برپا کرده‌اند و برخی دیگر در حال برپا کردن اسکلت هستند که این امر در آینده نزدیک انجام می‌شود.
قرار است بیش از 4 هزار واحد مسکونی در مسکن مهر شهرستان شوشتر ساخته شود.