اعطای زمین به ١١٠٠ نفر از اعضای مسکن مهر دزفول

فارس: رئیس اداره تعاون دزفول از معرفی یک‌هزار و 101 نفر در قالب 38 شرکت طرح تعاونی مسکن مهر برای دریافت زمین به مسکن و شهرسازی خبر داد.

خسرو کیارسی اظهار داشت: بیش از 7 هزار نفر پیش از این برای دریافت زمین در شهرستان دزفول ثبت نام کرده بودند که در شرایط کنونی برای یکهزار و 101 نفر از آنها زمین تامین شده است.
وی با اشاره به تعداد تعاونی‌های فعال در شهرستان دزفول خاطر نشان کرد: از آغاز طرح مسکن مهر تاکنون 200 شرکت تعاونی مسکن در دزفول تشکیل که 11 شرکت تعاونی در قالب 526 واحد آپارتمانی آن موفق به اخذ زمین شده و 339 واحد دیگر در حال ساخت است.
کیارسی با اشاره به تعداد افراد ثبت نام شده برای دریافت زمین در این شهرستان گفت: از تعداد افراد معرفی شده برای دریافت زمین به مسکن و شهرسازی تا کنون تنها یک‌هزار و 101 واحد در قالب شرکت 39تعاونی مربوط به سال‌های قبل موفق به دریافت زمین شده‌اند.
رئیس اداره تعاون دزفول درباره زمین در نظر گرفته شده برای این شهرک خاطرنشان کرد: به شرکت‌های تعاونی مسکن مهر برای ساخت آپارتمان افزون بر 17 هزار متر زمین واگذار شده که در حال آماده سازی برای ساخت مسکن از سوی شرکت تعاونی‌ها هستند.
وی با اشاره به میزان ثبت نامی در شهرستان دزفول گفت: در بررسی انجام شده، دزفول، مقام دوم از لحاظ تعداد ثبت نام شده برای مسکن مهر در خوزستان را دارد.