واحدهای تعاونی مسکن مهر شهرستان هندیجان به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرعامل اتحادیه تعاونی های مسکن مهر ادارات هندیجان گفت: واحدهای تعاونی مسکن مهر شهرستان هندیجان تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

اردشیر دایمی اظهار داشت: با اجرایی شدن پروژه‌های مسکن مهر در کشور و با تشکیل و انتخابات اتحادیه مهر ادارات، اتحادیه مهر ادارات هندیجان نیز کار خود را آغاز کرده است.

وی افزود: این اتحادیه توانسته 906 عضو جذب کرده و 14 تعاونی تشکیل دهد که در زمینه تأمین نیاز مسکن کارکنان دولت گام بسیار مؤثری برداشته می‌شود.

مدیرعامل اتحادیه تعاونی های مسکن مهر ادارات هندیجان تصریح کرد: عملیات ساخت واحدهای مسکونی مسکن مهر ادارات آغاز شده و هم‌اکنون در مرحله اجرای سقف است و پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال جاری این واحدها به بهره‌برداری برسند.

دایمی بیان داشت: پروژه مسکن مهر ادارات در پرداخت به موقع تسهیلات اعطایی کم‌نظیر عمل کرده به طوری‌که پروژه مسکن مهر هندیجان در استان خوزستان مقام نخست را به خود اختصاص داده است.

وی خاطرنشان کرد: این پروژه در بازدید اخیر وزیر مسکن و شهرسازی مورد توجه وی قرار گرفت و با دستوراتی که وزیر در این ارتباط ابلاغ کرد پیشرفت بسزایی در اجرای پروژه مسکن مهر به وجود آمد.

مدیرعامل اتحادیه تعاونی های مسکن مهر ادارات هندیجان اظهار داشت: بدون شک تمام دست‌اندرکاران این پروژه نهایت سعی و تلاش خود را به کار خواهند برد تا هرچه سریع‌تر کار اجرایی احداث واحدهای مسکونی مهر ادارات به پایان برسد و اعضا صاحب خانه شوند.

دایمی ادامه داد: پروژه مسکن مهر یکی از ابتکارات بی‌نظیر دولت عدالت محور و مهرورز احمدی‌نژاد است که موجب خانه‌دار شدن همه اقشار جامعه می‌شود.

وی تصریح کرد: تلاش دولت خدمت‌گذار خانه‌دار شدن همه اقشار به ویژه افراد کم‌درآمد و بی‌بضاعت است و تاکنون تلاش‌های بسیار خوبی در این ارتباط صورت گرفته که پروژه مسکن مهر از مهم‌ترین این اقدامات به شمار می‌رود.