پیشرفت ٧۵ درصدی مسکن مهر اداره های هندیجان

فارس: رییس اتحادیه تعاونی های مسکن مهر اداره های هندیجان از پیشرفت  75 درصدی مسکن مهر ادارات این شهرستان خبر داد.

فریدون اسدی اظهار داشت: با آغاز ثبت‌نام مسکن مهر و تشکیل تعاونی‌ها، 906 نفر به عضویت این اتحادیه درآمدند و علاوه بر آن و در راستای حمایت از کارگران و کارمندان، این اتحادیه توانست در هفته گذشته 80 عضو را ثبت‌نام کند.
وی با اشاره به پیشرفت روند اجرایی مسکن مهر اداره ها و 75 درصدی زیرساخت در بتون‌ریزی و اسکلت‌بندی تصریح کرد: با تداوم روند فعلی اجرای کار، انتظار می‌رود که تا پایان سال 89 عملیات ساخت این واحدها تکمیل و آماده تحویل به اعضا شود.
اسدی ادامه داد: وام دوم عملیات اجرایی تا نیمه اول خرداد به پیمانکاران پرداخت خواهد شد و با تلاش و هماهنگی‌های صورت گرفته توسط فرماندار، بانک ملت استان و شهرستان، اداره کل تعاون و مسکن و شهرسازی روند اجرای کار تاکنون مناسب بوده است.
رییس هیات مدیره اتحادیه مسکن مهر هندیجان افزود: در سفر وزیر مسکن به هندیجان و بازدید از طرح‌های مسکن مهر این شهرستان اعلام شد که هندیجان رتبه اول استان را به خود اختصاص داده است.
اسدی گفت: با توجه به حمایت دولت و همکاری مناسب مسوولان مسکن مهر می‌توان در آینده نزدیک شاهد تحقق اهداف مسکن مهر باشیم.
وی خاطرنشان‌کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های امسال دولت به سرانجام رساندن طرح مسکن مهر است که در این راستا نیز تسهیلات بسیار مناسبی از سوی دولت به متقاضیان و اتحادیه‌های مسکن مهر اختصاص داده شده است.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با ادامه روند کنونی ساخت و عدم بروز مشکلات در سر راه اجرای این پروژه شاهد بهره‌برداری از این پروژه مهم شهرستان در سال‌جاری و خانه‌دار شدن مردم باشیم.