برنامه ‌های رادیویی و تلویزیونی با موضوع تعاون در استان  ساخته می شود


در امضای تفاهم نامه ی مشترک بین مدیران کل تعاون و صدا و سیمای مرکز خوزستان، تولید برنامه ‌های رادیویی و تلویزیونی با موضوع تعاون در استان مورد تاکید قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون خوزستان، در این نشست، مدیر کل تعاون خوزستان با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری میان وزارت تعاون و سازمان صدا وسیما گفت: بر اساس این تفاهم‌نامه مقرر شده است در استان52 برنامه 15 دقیقه ای رادیویی و تلویزیونی با موضوع های مختلف بومی در بخش تعاونی تولید و پخش شود.


مسعود امینی با بیان این نکته که تعامل خوبی بین بخش تعاونی و صدا و سیمای مرکز خوزستان وجود دارد، آمادگی اداره کل تعاون خوزستان را برای تقویت همکاری‌های رسانه‌ای با صدا وسیمای مرکز خوزستان اعلام کرد.

وی به کارهای در دست اقدام اشاره کرد و گفت: با پشتیبانی شرکت مادر تخصصی خرما در منطقه  آزاد اروند، 11 هزار نفر جذب بازار کار خواهند شد.

وی افزود: در نظر داریم کار آبرسانی به اراضی کشاورزی خوزستان در قالب طرح رهبر معظم انقلاب در قالب شرکت های تعاونی انجام شود. از سوی دیگر تشکیل شرکت های تعاونی عمرانی را در دستور کار داریم تا کار ساخت و ساز مسکن را در استان انجام دهند.

محمد باقر کشفی مدیر کل صدا وسیمای مرکز خوزستان نیز در این نشست مشترک آمادگی کامل حوزه ی مسوولیت خود را برای اجرایی کردن مفاد این تفاهم‌نامه مشترک و نیز تقویت نقش تعاون در اقتصاد کشور با ساخت برنامه های مختلف اقتصادی و اجتماعی اعلام کرد .

وی همچنین ضرورت تقویت ، حمایت و تجهیز روابط عمومی دستگاه ها به امکانات و وسایل الکترونیکی و استفاده از نیروی های متخصص برای تهیه و تدوین خبر و گزارش های مصور از فعالیت های دستگاه ها و انعکاس از طریق رسانه های همگانی به منظور ماندگاری خدمات و آگاهی بخشی به جامعه تاکید کرد. در پایان این جلسه تفاهم نامه آموزش و تروج فرهنگ تعاون بین صدا و سیمای مرکز خوزستان و اداره کل تعاون خوزستان به امضای آقایان کشفی و امینی رسید.