رزمندگان خوزستانی مورد توجه بیش تری قرار گیرند


فرمانده قرارگاه مقدم جنوب کربلا تصریح کرد: بچه های جبهه و جنگ از سال 67 (پایان 8 سال دفاع مقدس) تا کنون، لباس رزم را از تن خود بیرون نیاورده اند و پا به پوتین و جان بر کف آماده ی پاسداری از میهن و نظام اسلامی ایران و نیز ارایه خدمات به جامعه هستند.

سردار محمد علی پور- که در دیدار با مشاور ارشد وزیر تعاون و دبیرکل کمیته تحول و نوآوری وزارت تعاون، مدیرکل تعاون خوزستان و اعضای هیات مدیره تعاونی مصرف رزمندگان خوزستان سخن می گفت- افزود: هم اکنون فاصله ی تردد آمریکایی ها با مرز کشورمان کم تر از 40 متر است اما با تلاش ، پاسداری و حفاظت جان برکفان، امنینی که در کشور وجود دارد، نه در آمریکا که در کشورهای اروپایی نیز وجود ندارد.


وی خاطر نشان کرد: اگرچه در محاصره ی دشمن قرار گرفته ایم اما به لطف خداوند از اقتداری که لازمه ی نظام جمهوری اسلامی است، برخورداریم و تا جان در بدن داریم از امنیت کشور و نظام اسلامی پاسداری خواهیم کرد.

 وی افزود: این خطه خونرنگ و خون گرم بچه های قانعی دارد. بچه هایی که با دست خالی توانستند 8 سال در برابر دشمن تا دندان مسلح ایستادگی و مقاومت و ایثار کنند. به فرموده ی امام راحل(ره) خوزستان دین خود را به اسلام ادا کرد. امروز نیاز است که مسوولان خدمتگزار بیش از پیش برای حل مسایل و مشکلات استان بسیج شوند و در ارایه ی خدمات به مردم فداکار خوزستان به ویژه رزمندگان ، ایثارگران، جانبازان و خانواده ی شهیدان از هر گونه تلاشی دریغ نکنند. چرا که هم ثواب دنیوی دارد و هم ثواب اخروی. رزمندگانی که در دفاع از مرزهای کشور و مقابله با دشمن و نظام اسلامی در تمام شبانه روز آماده هستند.

وی افزود: البته تعاونی مصرف رزمندگان خوزستان در طول دوران فعالیت خود خدمات شایان توجه ای به رزمندگان ، ایثارگران و مردم استان انجام داده است اما لازم است که با حمایت مسوولان برای تقویت این تعاونی، راه افزایش خدمات به ایثارگران و جامعه را توسعه دهیم.

سردار محمد علی پور افزود: بچه های جبهه و جنگ ما نسبت به برخی کلان شهرها از جمله تهران ، اصفهان ، مشهد و ... که از آب و هوای خوبی برخوردارند از خدمات کم تری بهره می برند و لازم است که قشر ایثارگر مورد توجه بیش تر مسوولان قرار گیرند.

در این نشست مهندس یزدانی مشاور ارشد وزیر و دبیرکل کمیته تحول و نوآوری وزارت تعاون در سخنانی راه های لازم را در جهت افزایش اعضا و  اعطای تسهیلات به تعاونی مصرف رزمندگان خوزستان برای ارایه کالا و خدمات به اعضای رزمنده پیشنهاد کرد.