تسریع در امر اشتغال و ساخت مسکن مهرخانواده های شهیدان و جانبازان

تسریع در امر اشتغال و ساخت مسکن مهر خانواده های شهیدان و جانبازان در نشست مدیران کل تعاون و بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان مورد تاکید قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون خوزستان، در این نشست -که معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی و مسوول دفتر ترویج تعاون خوزستان نیز حضور داشتند- مدیرکل تعاون خوزستان در سخنانی جایگاه شهیدان و جانبازان انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس- این سرمایه های گران بها و ستارگان درخشان نظام جمهوری اسلامی ایران- را رفیع و بلند مرتبه خواند و اظهار داشت: ایثارگران بر گردن انقلاب اسلامی و مسوولان نظام حق بسیاری دارند و این ما مسوولان هستیم که باید با جان و دل برای خدمت به این عزیزان و خانواده های صبور، مومن و قانع این فداکاران ایثارگر تلاش کنیم.

مسعود امینی افزود: اداره کل تعاون خوزستان در تدوین برنامه های کاری خود اولویت انجام امور را به ایثارگران داده و خواهد داد و کارکنان بخش تعاونی در راه انجام وظیفه برای این عزیزان از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

در این نشست، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان در سخنانی بر ضرورت ارتباط بیش تر تعاون و بنیاد شهید خوزستان به منظور خدمت رسانی بهتر و بیش تر به ایثارگران تاکید کرد و گفت: خوش بختانه در امر مسکن مهر جانبازان، در شهرهای شوش و آبادان پیشرفت خوبی داشته ایم. در شهرستان هفتکل نیز زمین مناسبی در نظر گرفته شده است . در مسجد سلیمان و بهبهان نیز مشکلی نداریم.

علی رشیدی افزود: اولویت نخست کاری ما تامین مسکن برای متقاضیان واجد شرایط است و از بایت پرداخت تسهیلات به این تعاونی ها نیز مشکلی وجود ندارد.