تشکیل تعاونی، مناسب ترین شیوه برای تحقق عدالت اجتماعی و اقتصادی

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل تعاون خوزستان دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون خوزستان، در این دیدار حجت الاسلام سید محمد سادات ابراهیمی در خصوص پیشرفت طرح مسکن مهر، ایجاد اشتغال از طریق تشکل های تعاونی و اعطای تسهیلات بانکی به طرح های اشتغالزایی و واحدهای تعاونی مسکن مهر در شهرستان های شوشتر و گتوند سخنانی ایراد کرد.

وی با تاکید بر نقش تعاونی ها در توسعه ی اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی کشور افزود: تشکیل تعاونی های تولیدی و خدماتی اشتغالزا برای جوانان جویای کار، مناسبترین شیوه برای تحقق عدالت اجتماعی و اقتصادی است که لازم است بیش از پیش مورد توجه دولتمردان قرار گیرد و از سویی، نمایندگان استان نیز در جهت رفع چالش ها و مشکلات بر سر راه توسعه فرهنگ تعاونی و پیگیری موضوع اشتغال و تخصیص تسهیلات بانکی به واحدهای تعاونی و خصوصی اشتغالزا از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

حجت الاسلام سید محمد سادات ابراهیمی با اشاره به وجود مکان های دیدنی، اماکن زیارتی و جاذبه های بی مانند در شهرستان های شوشتر و گتوند، بر ضرورت سرمایه گذاری و ایجاد تشکل های تعاونی در این شهرستان ها تاکید کرد.

مسعود امینی مدیرکل تعاون خوزستان نیز در این دیدار آمادگی بخش تعاونی و اداره های تعاون شوشتر و گتوند را برای اشتغال جوانان جویای کار در قالب تشکل های تعاونی در این دو شهرستان اعلام کرد.