تعاونی خدمات آموزشی نور دانش

شهرستان شوش دانیال کارآفرین برتر شد


15 جوان کارآفرین برگزیده کشوری که در میان آن ها یک تعاونگر خوزستانی وجود داشت، در آیینی در تهران مورد تقدیر قرار گرفتند.

در "جشنواره ملی کارآفرینان کشور" که با حضور دکتر عباسی وزیر تعاون، شیخ الاسلام وزیر کار و بذرپاش رئیس مرکز ملی جوانان، در سالن همایش های مجموعه ورزشی تلاش برگزار شد از ۱5 جوان کارآفرین برتر کشور از جمله تعاونی خدمات آموزشی نور دانش شهرستان شوش دانیال کارآفرین تقدیر به عمل آمد.

"محمد زارعی" دبیر بخش کار آفرینی و مدیر مطالعات و اشتغال کار آفرینی با اشاره به محورهای جشنواره جوان کارآفرین گفت: این جشنواره در هشت محور صنعت، کشاورزی، دامپروری و شیلات، خدمات، تجارت، بازرگانی، پزشکی، بهداشت و درمان، پسته کار خانگی، فرهنگی اجتماعی، آموزش و پژوهش و ارتباطات و فناوری دنبال می شود.

همچنین مسلم نوری کارافرین برتر منتخب جشنواره جوان کارافرین کشور  و مدیرعامل شرکت تعاونی خدمات آموزشی نور دانش
در گفتگو با عصر ایران درباره این جشنواره گفت:" کارافرینی و فرهنگ کارآفرینی باید به صورت علمی و کارآمد در جامعه  نهادینه شود."

وی همچنین علاوه برپیشنهاد تاسیس انجمن کارافرینان جهت تعامل هر چه بیشتر کارآفرینان با یکدیگر تاسیس صندوق حمایت از کارافرینان را یکی از ضرورتهای امروز کشور دانست.

نوری در ادامه با اشاره به مشکلات فراوانی کارافرینان جوان گفت:" ماچون جوان هستیم  در ابتدای راه با مشکلات زیادی مواجه شدیم که از جمله آنها عدم اعتماد مسوولین به قشر جوان است که جوان بودنمان را دلیلی بر ناتوانی می دانند".

گفتنی است که به تازگی جشنواره سالانه کارآفرینان برتر در کشور برگزار می‌شود.

روابط عمومی اداره کل تعاون خوزستان این افتخار ارزشمند را به مدیرعامل و اعضای این تعاونی تبریک می گوید و از خداوند منان توفیق بیش تر این عزیزان را در راه توسعه فرهنگ تعاون و خدمت به تعاونگران و مردم عزیز خواستار است.