عیادت مدیرکل تعاون خوزستان از عبداله کعبی نماینده ی مردم آبادان در مجلس

مدیرکل تعاون خوزستان در سفر به آبادان از عبداله کعبی نماینده ی مردم شهرستان آبادان در مجلس شورای اسلامی عیادت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون خوزستان، مسعود امینی که به منظور بازدید از وضعیت شرکت های تعاونی به آبادان و خرمشهر سفر کرده بود، به نمایندگی از سوی وزیر تعاون از عبداله کعبی نماینده ی مردم شهرستان آبادان در مجلس شورای اسلامی - که در بستر بیماری بود- عیادت و برای ایشان از خداوند منان آرزوی سلامتی و شفای عاجل کرد.

در این دیدار، عبداله کعبی ضمن قدردانی از توجه دست اندرکاران بخش تعاونی بر ضرورت حمایت و توجه بیش تر به شرکت های تعاونی تاکید کرد و گفت: لازم است اداره های تعاون و شرکت های تعاونی که دو مسوولیت مهم اشتغال و مسکن را بر دوش دارند مورد حمایت قرار گیرند.

نماینده ی مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به خیل عظیم متقاضیان اشتغال در استان ، خواستار حمایت دولت و تخصیص تسهیلات بانکی برای تشکیل شرکت های تعاونی و جذب جویندگان کار به ویژه در زمینه های صنایع جانبی ، پترو شیمی ، نفت و پالایشگاه شد .

این گزارش حاکی است: مدیرکل تعاون خوزستان در سفر به آبادان و خرمشهر از شرکت های تعاونی صنایع دریایی نوح جنوب که در زمینه ی ساخت و تعمیر شناورهای فلزی فعالیت می کند و نیز کارخانه کولر سازی اتحادیه تعاونی های مرزنشینان استان در منطقه اقتصادی اروند بازدید کرد و از نزدیک به بررسی مسایل و مشکلات این کارخانه پرداخت.