سامانه یکپارچه بانک توسعه تعاون آبادان راه‌اندازی می‌شود

رئیس بانک توسعه تعاون آبادان گفت: سامانه سیستم یکپارچه بانک توسعه تعاون آبادان در آینده نزدیک راه‌اندازی می‌شود.

رضا ایزدخواه اظهار داشت: تا پیش از تبدیل شدن صندوق توسعه به بانک توسعه تعاون محدویت‌های زیادی در خصوص امکانات و نحوه پرداخت تسهیلات وجود داشته است.
رئیس بانک توسعه تعاون آبادان افزود: هم‌اکنون بانک توسعه تعاون خدمات و تسهیلات مختلفی را در قالب تعاونی‌ها به متقاضیان پرداخت می‌کند.
ایزدخواه ادامه داد: به‌منظور ارائه خدمات مناسب به شهروندان در آینده نزدیک سامانه اینترنت بانک، بانک توسعه تعاون راه‌اندازی می‌شود.
وی تصریح کرد: علاوه بر آن همچنین کارت بانک توسعه تعاون با عنوان سمات نیز که مجهز به سیستم‌های جدید است نیز در بانک توسعه تعاون راه‌اندازی و این بانک نیز به سیستم یکپارچه در زمینه ارائه خدمات بانکی خواهد پیوست.
رئیس بانک توسعه تعاون آبادان اضافه کرد: همچنین ارائه خدمات توسعه تعاون در زمینه اعلام موجودی از طریق پیام کوتاه به‌ صورت رایگان انجام می‌شود.
وی گفت: این بانک در زمینه ارائه تسهیلات در بخش کشاورزی عملکرد بسیار مناسبی داشته اما خشکسالی که در سال‌های گذشته اتفاق افتاد ضربه سنگینی را به کشاورزان وارد کرد.
ایزدخواه خاطرنشان‌کرد: به همین دلیل و باتوجه به خسارت زیادی که به کشاورزان وارد شده است در راستای حمایت از این بخش برای پرداخت معوقات خود به آنها امهال داده شده است.
وی افزود: در زمینه پرداخت تسهیلات مسکن نیز این بانک حتی بیش از میزان مصوب خود به متقاضیان وام پرداخته است تا روند اجرایی این طرح با مشکل مواجه نشود.
رئیس بانک توسعه تعاون آبادان تصریح کرد: همچنین در زمینه کشتی‌سازی نیز با توجه به ظرفیت‌های مناسبی که در این حوزه در آبادان وجود دارد، تسهیلات مناسبی به متقاضیان ارائه شده است.