تعاونی‌های برتر آبادان تجلیل می‌شوند
 
رئیس اداره تعاون آبادان گفت: در هفته تعاون، تعاونی‌های برتر آبادان مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

سید ناصر مشعشعیان در جلسه هماهنگی هفته تعاون در سخنانی اظهار داشت: هفته تعاون از روز سیزدهم شهریور ماه آغاز می‌شود و به مناسبت این هفته برنامه‌هایی نیز تدارک دیده شده است.
وی افزود: تعاون از لحاظ اقتصادی، اجتماعی و سیاسی در پیشبرد اهداف نظام نقش بسیار مهمی را بر عهده دارد.
‌رئیس اداره تعاون آبادان ادامه داد: هفته تعاون نیز فرصت بسیار مناسبی است تا در آن بتوان توانمندی‌های این بخش را در زمینه‌های مختلف و از جمله اشتغال‌زایی به جامعه معرفی کرد.
مشعشعیان تصریح کرد: علاوه بر این در این ایام می‌توان با بررسی مناسب عملکرد بخش‌ها و تعاونی‌های مختلف نسبت به رفع مشکلات و چالش‌های پیش‌رو اقدام کرد.
وی اضافه کرد: برنامه‌‌ریزی‌هایی‌ به مناسبت این هفته انجام و سعی شده است تا این بخش در سطح ملی و استانی مورد توجه بیشتر قرار گیرد.
رئیس اداره تعاون آبادان خاطرنشان‌کرد: یکی از برنامه‌های این هفته تاکید بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب در زمینه اجرایی کردن بند (ب) سیاست‌های اصل 44 قانون اساسی است که در آن سهم تعاون باید از هفت درصد به 25 درصد در پایان برنامه پنجم توسعه برسد.
مشعشعیان افزود: همچنین به این مناسبت از تعاونی‌های برتر آبادان که در یک سال گذشته عملکرد مناسبی را در زمینه‌های مختلف داشته‌اند تجلیل خواهد شد.
رئیس اداره تعاون آبادان گفت: این کار به‌منظور قدردانی از تلاش‌های این تعاونی‌ها و همچنین ایجاد اگوهای مناسب در توسعه کمی و کیفی تعاونی‌ها انجام خواهد شد.
وی دیدار مدیران تعاونی‌ها با مسئولان محلی آبادان را از دیگر برنامه‌های این هفته برشمرد و تصریح کرد: تبدیل فرهنگ تعاون به معارف و توسعه آن در جامعه، تبیین توانمندی‌های بخش تعاون از طریق رسانه‌های جمعی، ایجاد هماهنگی در بین بخش‌ها و دستگاه‌های مختلف اجرایی به‌منظور تقویت و حمایت از بخش تعاون و بیان ظرفیت‌ها و قابلیت‌های این بخش در ایجاد اشتغال و کارآفرینی از مهم‌ترین اهداف برگزاری این هفته خواهد بود.
وی در پایان خواستار مشارکت تمام‌ اعضای تعاونی‌ها در برگزاری هرچه باشکوه‌تر برنامه‌های هفته تعاون شد.