بزرگ ترین واحد تعاونی تولیدی پوشاک افتتاح شد


شرکت تعاونی البسه طلایی ایرانیان باغملک در آیینی با حضور نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی، فرماندار باغملک، معاون اداره کل تعاون استان و جمعی از مسوولان محلی باغملک افتتاح شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون خوزستان، در این آیین علیرضا دهقان نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر نامگذاری سال همت مضاعف و کار مضاعف و اهمیت موضوع اشتغال، بر ضرورت آبیاری دشت های ایذه و باغملک از طریق دریاچه سد کارون 3 تاکید کرد و گفت: تاسال آینده بودجه این کار مهم که با ساخت کانال های کشاورزی صورت خواهد گرفت مشخص خواهد شد و ما در آینده شاهد تحولات عظیم کشاورزی درشهرهای ایذه و باغملک خواهیم بود .

مهندس بورد فرماندار باغملک هم بااشاره به تاثیر بخش تعاونی در رفع معضل بیکاری دراستان گفت: باید در زمینه های تولیدی و طرح های زودبازده اقتصادی به صورت حرفه ایی و تخصصی تلاش کنیم تا شاهد شکوفایی و احیای همه طرح ها باشیم .


معاون امور تعاونی های اداره کل تعاون خوزستان نیز در این آیین حمایت های تعاون خوزستان را از تاسیس تشکل های تعاونی و ایجاد اشتغال جوانان در این شهرستان اعلام کرد.

سرکار خانم قبیشاوی مدیرعامل شرکت تعاونی البسه طلایی ایرانیان در سخنانی از شروع به کار این واحد تولیدی- که بزرگترین واحد تعاونی پوشاک در شهرستان های ایذه و باغملک است- با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال و ایجاد اشتغال مستقیم 50 نفر با همکاری اداره کل تعاون حوزستان و مشارکت کمیته امداد امام (ره) خبر داد.