از شرکت های تعاونی بانوان و دانش بنیان حمایت می شود


مشاور وزیر تعاون و مدیرکل دفتر ارزیابی و امور استان های وزرات تعاون اعلام کرد: وزارت تعاون از تعاونی های بانوان و دانش بنیان حمایت می کند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون خوزستان، "صاحب حجتی" در سفر به استان خوزستان خبر داد: رویکرد وزارت تعاون در سال 89 حمایت از تعاونی های بانوان، دانش بنیان و با خلاقیت های خاص است.


وی در جلسه شورای اداری تعاون خوزستان از نحوه ارزیابی استان ها در سال 89 خبر داد و افزود: فعالیت تعاونی های بانوان، دانش بنیان و با خلاقیت های خاص در ارزیابی استان ها در سال جاری  برای ما دارای اهمیت بیش تری است.


وی گفت: از این پس علاوه بر سفرهای استانی هیات دولت، مقام عالی وزارت سفرهای جداگانه ای به استان ها خواهند داشت تا از نزدیک در جریان مسایل بخش تعاون، اشتغال و ... قرار گیرد.


مشاور وزیر تعاون تصریح کرد: مردم ایثارگر استان خوزستان برای ایجاد اشتغال و مسکن انتظار ویژه ای از بخش تعاونی دارند.


در این نشست "مسعود امینی" مدیرکل تعاون خوزستان ضمن قدردانی از تلاش تعاونگران در شهرها آمادگی تعاون استان را برای ایجاد اشتغال جوانان از طریق تشکل های تعاونی اعلام کرد.


* این گزارش حاکی است: مشاور وزیر تعاون و مدیرکل تعاون خوزستان با نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و گزارشی از فعالیت های بخش تعاونی در استان و کشور ارایه کردند.


در این دیدار حضرت آیت ا... شفیعی در سخنانی تعاونی را مردمی ترین بخش اقتصادی کشور برشمرد و خواستار  توجه و حمایت بیش تر مسوولان نسبت به این بخش شد.


* همچنین مشاور وزیر تعاون و مدیرکل دفتر ارزیابی و امور استان های وزرات تعاون باتفاق مدیرکل تعاون خوزستان از فعالیت شرکت های تعاونی در نمایشگاه جوان استان دیدن کرد.