دعوتنامه سهام عدالت زنان سرپرست خانوار خرمشهری دریافت نشده است

فارس: رییس هیات مدیره تعاونی سهام عدالت خرمشهر گفت: به دلیل تاخیر در ارسال برگه شناسایی، دعوتنامه سهام عدالت زنان سرپرست خانوار در این شهرستان دریافت نشده است.

شهرزاد جلیلیان اظهار داشت: برگه دعوتنامه زنان سرپرست خانوار در شهرهای مختلف از روزهای گذشته آغاز شده و هم‌اکنون در حال توزیع در بین واجدان شرایط است.

وی افزود: در خرمشهر مرحله شناسایی زنان سرپرست خانوار از طریق اداره بهزیستی شهرستان انجام شده است.

رئیس هیئت مدیره تعاونی سهام عدالت خرمشهر ادامه داد: متاسفانه برگه‌های شناسایی زنان سرپرست خانوار در این شهرستان دو ماه پس از تاریخ و مهلت تعیین شده ارسال شد.

جلیلیان تصریح کرد: باتوجه به این مسئله و مراحلی که باید برای شناسایی و تایید آنها انجام شود، این تاخیر در زمینه ارسال فرم‌های شناسایی موجب شده است تا برگه‌های دعوتنامه سهام عدالت این قشر در خرمشهر دریافت نشود.

وی اضافه کرد: البته پیگیری‌هایی در این زمینه از سوی مسئولان تعاونی سهام عدالت با سازمان مرکزی در تهران انجام شده است که امیدواریم هرچه سریع‌تر شاهد ارسال برگه‌های دعوتنامه زنان سرپرست خانوار خرمشهری باشیم.

رئیس هیئت مدیره تعاونی سهام عدالت خرمشهر خاطرنشان‌کرد: در مرحله نخست شناسایی این مرحله 2 هزار و 500 زن سرپرست خانوار در خرمشهر شناسایی و فرم اولیه را تکمیل کرده‌اند.

جلیلیان افزود: با ارسال برگه‌های دعوتنامه که پس از پالایش اطلاعات متقاضیان انجام می‌شود داشتن این برگه‌ها به منزله سهام‌دار شدن آنهاست.

وی گفت: زمان پرداخت سود سهام عدالت این قشر هنوز مشخص نشده و هم‌اکنون فقط برگه‌های دعوتنامه در حال تحویل است.

رئیس هیئت مدیره تعاونی سهام عدالت خرمشهر در خصوص سهامداران این شهرستان نیز گفت: در خرمشهر تاکنون 70 هزار سهام‌دار وجود دارد که از این بین خانواده‌های زیرپوشش کمیته امداد و بهزیستی، روستائیان، شاغلان آموزش و پرورش و بازنشستگان سود سهام عدالت خود را دریافت کرده‌اند.