هفته تعاون فرصت مناسبی برای تبیین دستاوردهای این بخش است
فارس: رییس اداره تعاون هندیجان گفت: هفته تعاون مناسب‌ترین و بهترین زمان برای اطلاع‌رسانی و معرفی دستاوردهای بخش تعاونی است.

غلامحسین عباسپور اظهار داشت: تقارن این هفته با ماه رمضان و همچنین تأکید مقام معظم رهبری بر توجه و حمایت همه‌جانبه مسئولان از بخش تعاون نشانگر اهمیت جایگاه این بخش است.
وی افزود: بخش تعاونی در ایجاد اشتغال و ترویج فرهنگ تعاون در بین اقشار مختلف جامعه و ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی یکی از بخش‌های پیشتاز است.
رییس اداره تعاون شهرستان هندیجان خاطرنشان کرد: امیدواریم با تلاش مضاعف در بخش‌های مختلف تعاون از جمله حوزه‌های سنتی، تولید، خدمات، سهام عدالت و غیره توسط تعاونی‌گران بخش شاهد رشد و گسترش قابلیت‌های بخش تعاون در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی باشیم.
وی با اشاره به پروژه‌های مسکن مهر در شهرستان هندیجان تأکید کرد: در حال حاضر دو هزار واحد مسکونی در این شهرستان در حال ساخت است که سازماندهی این پروژه‌ها در راستای تحقق و وسعت بخشیدن به بخش تعاون است.
عباسپور در ادامه گفت: پروژه‌های مسکن در بخش‌های شمالی و جنوبی هندیجان در حال تکمیل است و با تلاش‌های انجام شده در سال جاری مسکن مهر به اعضای تعاونی واگذار می‌شود.
وی با اشاره به راه‌اندازی فروشگاه تعاونی مرزنشینان هندیجان تصریح کرد: این فروشگاه با بیش از پنج سال وقفه در کار و با پیگیری‌های انجام شده مجدداً امسال فعالیت خود را از سر گرفته است.
رییس اداره تعاون شهرستان هندیجان اضافه کرد: در سال‌های اخیر اقدامات مناسبی در حوزه تعاون در شهرستان انجام شده است.
عباسپور خاطرنشان ‌کرد: هفته تعاون فرصت بسیار مناسبی است تا در آن به تبیین جایگاه و دستاوردهای این بخش در حوزه‌های مختلف پرداخته شود.
وی در پایان از مسئولان تعاونی‌های این شهرستان خواست تا در طول این هفته عملکرد خود را برای انعکاس در رسانه‌ها و آگاهی مردم از آن اعلام کنند.