با هدف ارتقای سطح دانش مدیران تعاونی ها

سمینار آموزش تجارت الکترونیک برگزار شد


ایسنا: رییس اتاق تعاون خوزستان گفت: سمینار آموزش تجارت الکترونیک با هدف ارتقای سطح دانش تجار و بازرگانان و مدیران تعاونی‌ها برای استفاده بهتر از الکترونیک و تجارت به روش نوین برگزار شد.

داغر سواری در حاشیه این سمینار که در محل سالن همایش‌های شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان برپا شد، عنوان کرد: این سمینار از سوی اتاق تعاون با مشارکت سازمان بازرگانی خوزستان برای مدیران شرکت های تعاونی، واحدهای تولیدی و علاقمندان به تجارت الکترونیک برگزار شد.

وی افزود: بسترسازی برای گسترش تجارت الکترونیک با کمک شرکت مخابرات در کشور میسر است. زیرا امروزه تمام کارها با اینترنت انجام می‌شود و نیاز به سرعت بالا دارد.

سواری بیان کرد: قدم دوم برای توسعه تجارت الکترونیک آموزش تجار و بازرگانان و استفاده بهینه از رایانه و اینترنت کاربردی است که در این زمینه تعاون و سازمان بازرگانی خوزستان اقدام به برگزاری سمینار و کلاس های آموزشی کرده است.

وی ادامه داد: با برگزاری این همایش گام موثری در ارتقا و توسعه صادرات غیر نفتی کشور برداشته می‌شود. زیرا تجار با کمک فقط یک رایانه می‌توانند از سفر به کشورهای خارجی خودداری و تنها با صرف چند دقیقه وقت خود در اینترنت  به بازار هدف دست یابند.

سواری خاطرنشان کرد: با ابزارهایی که اینترنت در تجارت الکترونیک و در نظام بانکی نوین دارد  سرمایه‌گذاری  ریسک کمتری خواهد داشت.