حمایت از پژوهش‌های تحقیقاتی با محوریت تعاون

فارس‌:مدیرعامل  بنیاد توسعه و کارآفرینی تعاون خوزستان از حمایت 10 تا 30 میلیون ریالی تعاون استان از پژوهش‌های تحقیقاتی توسط اساتید دانشگاه‌ها‌ خبر داد.
سیدسعید هاشمی‌نور با اشاره به عقد تفاهمنامه سه‌جانبه میان اداره کل تعاون، بنیاد توسعه و کارآفرینی و دانشگاه‌ پیام‌نور خوزستان‌ اظهارداشت: در نخستین جلسه‌ برگزار شده در این راستا، مقرر شد بنیاد توسعه و کارآفرینی تعاون خوزستان از پژوهش‌های تحقیقاتی که توسط اساتید دانشگاه‌ها صورت می‌گیرد با پرداخت 10 تا 30 میلیون ریال حمایت کند.
وی افزود: این حمایت که به منظور تحقق اهداف موجود در سیاست‌های اصل 44 قانون اساسی صورت می‌گیرد برای اساتید دانشگاه، از 10 تا 30 میلیون ریال و برای
پایان نامه‌های دانشجویی در مقطع ارشد و دکترا 2 تا 4 میلیون تومان است.
هاشمی‌نور آمادگی بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان را به منظور مساعدت و راهنمایی دانشجویان علاقه‌مند به کارآفرینی برای تشکیل دفاتر کارآفرینی و تعاونی دردانشگاه‌ها اعلام کرد.
این مقام مسئول با اشاره به تشکیل بنیاد توسعه و کارآفرینی تعاون در استان به عنوان دومین بنیاد توسعه در کشور، اظهار داشت: در راستای ایجاد اشتغال و تحقق سیاست‌های اصل 44 قانون اساسی، تفاهمنامه‌های بسیاری با دستگاه‌های اجرایی در استان و کشور منعقد شده است که به منظور تسریع در انجام این امور و اشتغالزایی جوانان در قالب تعاون، ضرورت انعقاد تفاهمنامه‌های را با دانشگاه پیام‌نور ممکن می‌کند.
وی انعقاد 22 تفاهمنامه وزارت تعاون و اداره کل تعاون استان با دستگاه‌های اجرایی مختلف را یادآور شد و افزود: از این تعداد تفاهمنامه، 16 مورد کشوری و شش فقره تفاهمنامه در سطح استان بوده است.