رییس اتاق تعاون خوزستان:

کیفیت، اطمینان و اعتماد به کالا را به دنبال دارد

رییس اتاق تعاون خوزستان گفت: تا زمانی که سازمان‌ها به‌گونه‌ای اداره نشوند که بتوانند نیاز ها و انتظارات مشتریان خود را پاسخ دهند، هر اقدامی برای ارتقاء کیفیت نتیجه‌ای ندارد.

داغر سواری با توجه به  لزوم افزایش کیفیت محصولات داخلی، عنوان کرد: منطقی که برای واردات مطرح می‌شود بالا بردن کیفیت محصولات داخلی است اما برای رسیدن به آن بهتر است از سیاستها و ضوابط ارتقاء کیفیت محصولات داخلی استفاده کرد.

وی افزود: تولید و عرضه محصولات کیفی در حوزه بازارهای بین‌المللی از اهمیت بالایی برخوردار است به‌طوری که یکی از مهمترین دلایل کاهش سهم کشور در بازار برخی از کالاهای صادراتی به ویژه در بازار اروپا مربوط به‌ کاهش کیفی محصولات است.

سواری بیان کرد: استفاده از روشهایی برای افزایش کیفی محصولات تولیدی به‌ویژه محصولات صادراتی امری غیر قابل اجتناب است.

وی ادامه داد: امروز سازمان‌های خدماتی و تولیدی نه می‌توانند و نه حق دارند خدمات و تولیدات خود را به هر شکلی که می‌خواهند به جامعه جهانی عرضه کنند.

سواری با بیان اینکه توجه به کیفیت، اطمینان و اعتماد به کالا را به دنبال دارد، توضیح داد: متاسفانه طبقات پایین و کم درآمد جامعه برای تامین مایحتاج خود اقدام به خرید کالاهای ارزان قیمت، بی نام و نشان و فاقد کیفیت می‌کنند که پس از مدت زمان کوتاهی که از مصرف آن بگذرد به علت عدم دسترسی به لوازم آن باید آن را دورانداخت و این مصرف کننده است که بیشترین زیان را می‌بیند.