اعضای هیات مدیره اتحادیه تعاونی های سهام عدالت خوزستان انتخاب شدند


مجمع عمومی اتحادیه شرکت های تعاونی سهام عدالت استان خوزستان برای انتخای اعضای اصلی و علی البدل هیات مدیره در سالن اداره کل تعاون خوزستان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون خوزستان، در این مجمع که مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت کشور و جمعی از کارشناسان تعاون خوزستان و اکثر مدیران عامل تعاونی های سهام عدالت شهرستان ها حضور داشتند، اعضای اصلی و علی البدل هیأت مدیره جدید اتحادیه شرکت های تعاونی سهام عدالت استان خوزستان انتخاب و معرفی شدند.


در این مجمع مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت کشور در سخنانی بر ضرورت همدلی و اتحاد در انجام امور و پرهیز از اختلاف و دوری گزیدن از هم تاکید و گفت: متاسفانه در کل کشور عده ای دانسته و نادانسته درصدد هستند تیشه به ریشه ی سهام عدالت بزنند که لازم است هوشیاری خود را حفظ کنیم و فقط در جهت خدمت به اعضای تعاونی های سهام عدالت که از محروم ترین و آسیب پذیرترین قشرهای جامعه هستند گام برداریم. همچنین به دنبال تلافی مسایل گذشته نباشیم که ما را از راه خدمت به جامعه باز می دارد.


داریوش پاکبین افزود:همه ی اتحادیه های شرکت های تعاونی سهام عدالت چه 20 استانی که عضو اتحادیه اتحادیه تعاونی‌های سهام عدالت کشورهستند و چه آن سه اتحادیه ای که به خاطر مسایل مالی نتوانستند عضو اتحادیه شوند تحت نظارت اتحادیه کشوری هستند و ما به خود اجازه ی دخالت در در امور اتحادیه های استانی را نخواهیم داد.


وی ضمن تشکرو قدردانی از تلاش های مدیریت و کارشناسان تعاون خوزستان در بها به تعاونی های سهام عدالت و برگزاری مجمع عمومی اتحادیه شرکت های تعاونی سهام عدالت استان اظهار داشت: خوشبختانه این مجمع به خوبی برگزار شد که امیدواریم اتحادیه تعاونی های سهام عدالت استان ضمن استفاده از تجربیات دست اندرکاران بخش تعاونی برای خدمت هر چه بیش تر و شنیدن سخنان منتقدان و احترام به آنان و دیگر اعضا، خود را به سلاح علم و دانش و تکنولوژی و مسایل اقتصادی مجهز کنند تا ان شاا... با یاری و کمک همدیگر بتوان برای خدمت به مردم گام های بلند تری برداشت.


این گزارش حاکیست: پس از اعلام اسامی نامزدهای هیات مدیره، هریک به مدت 3 دقیقه به معرفی و اهداف و برنامه های خود پرداختند. آنگاه با دادن تعرفه های رأی به مدیران و نمایندگان تعاونی های سهام عدالت کار انتخاب اعضای اصلی و علی البدل هیات مدیره اتحادیه انجام شد که در پایان حسن هندیجانی- کبری فرج نژادی- مریم عبدالخانی- احمد منجزی و رضا زرهی نساج به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره و فاطمه حمید و شهلا جاودانیا به عنوان اعضای علی البدل انتخاب و معرفی شدند.