هیچ شرکت خوزستانی برای نمایشگاه بصره ثبت‌نام نکرده است

فارس: دبیر اتاق تعاون خوزستان گفت: با وجود نزدیک شدن به زمان برگزاری نمایشگاه توانمندی‌‌های ایران در بصره، هنوز هیچ شرکتی از خوزستان ثبت‌نام نکرده است.

داغر سواری اظهار داشت: برای شرکت در نمایشگاه توانمندی‌های ایران که قرار است 29 بهمن ماه به مدت پنج روز در بصره عراق برپا شود، هنوز هیچ شرکت خوزستانی ثبت‌نام نکرده است.
وی افزود: حجم نمایشگاه در سال گذشته 800 مترمربع بود که در نمایشگاه سال‌جاری به سه برابر افزایش یافته و امکان توسعه را نیز داراست.
سواری از عدم ثبت‌نام شرکت‌‌های خوزستانی تاکنون، برای حضور در این نمایشگاه اظهار تأسف کرد و گفت: 40 شرکت از خارج استان ثبت‌نام کرده‌اند که به آنان 900مترمربع زمین برای احداث غرفه واگذار شده است.
دبیر اتاق تعاون خوزستان افزود: تبلیغات زیادی برای حضور شرکت‌های تجاری استان انجام شده است؛ اما هنوز هیچ‌کدام اعلام آمادگی نکرده‌اند.
سواری با بیان اینکه حضور سازمان‌هایی از جمله جهادکشاورزی، آب و برق، شهرداری، تعاون، ملی حفاری و ... در نمایشگاه توانمندی‌های ایران در بصره ضروری است، از استاندار خوزستان خواست با هماهمنگی‌های لازم نسبت به دعوت از این شرکت‌ها اقدام کند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: هم‌اکنون تمام تجهیزات لازم نمایشگاه در نظر گرفته شده است و با توجه به اینکه 80 درصد هزینه حضور شرکت‌ها در این نمایشگاه را دولت بر عهده گرفته؛ بنابراین شرکت‌ها، سازمان‌ها و واحدهای تولیدی استان می‌توانند به آسانی برای حضور در نمایشگاه اقدام کنند.