بیش از 4 هزار خانوار آبادانی زمین دریافت کردند

رییس اداره تعاون آبادان گفت: بیش از 4 هزار خانوار در قالب اجرای طرح مسکن مهر خانوار آبادانی زمین دریافت کردند. سید ناصر مشعشعیان رییس اداره تعاون آبادان

سید ناصر مشعشعیان با اعلام این خبر گفت: طرح مسکن مهر هم اکنون در آبادان به شکل جدی در حال انجام است و پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال جاری فاز اول این طرح پیشرفت فیزیکی خوبی داشته باشد.
وی افزود: بیش از 42 تعاونی مسکن مهر در حال حاضر در آبادان تشکیل یافته‌اند که افزون بر 4 هزار و 731خانوار زیر پوشش این تعاونی‌ها قرار دارند.
رییس اداره تعاون آبادان اظهار داشت: روند اجرای مسکن مهر بسیار موفقیت آمیز بوده و هم اکنون تأثیرات این طرح سبب آرامش در بازار ملتهب مسکن شده است.
مشعشعیان گفت: کلیه تعاونی‌های موجود برای اجرای طرح‌های خود هیچ مشکل مالی در زمینه دریافت تسهیلات از بانک‌ها ندارند و با هماهنگی‌های صورت گرفته تأخیری در پرداخت وام‌ها به وجود نمی‌آید.
وی افزود: برای فاز دوم طرح مسکن مهر بیش از 9 هزار نفر ثبت نام کرده‌اند که بعد از پالایش این عده برنامه‌ریزی‌های لازم جهت تشکیل تعاونی‌های مربوط آغاز می‌شود.
سید ناصر مشعشیان ابراز امیدواری کرد : با تسریع در اجرای طرح مسکن مهر نگرانی مردم در خصوص داشتن سرپناه به شکل کامل بر طرف شود
.